Türkiye'nin en ucuz aracını yayınladığı Aralık ayı fiyat listesi ile Fiat açıkladı. Bilindiği üzere Pandemi süreci başından buyana araç tedarik sürecinde yaşanan problemler ve dolar kurunda yaşanan yükselişle birlikte sıfır araç fiyatları fahiş sayılara yükseldi. Yeni araç satın almak isteyen yahut elindeki aracını yenilemek isteyen vatandaşlar ise uygun fiyatlı araç modellerine yöneldi. İşte Türkiye'nin en ucuz aracı fiyatı ve kampanya ayrıntıları...
 

  

 

TÜRKİYE'NİN EN UCUZ ARACINI FİAT SATIŞA SUNUYOR!

Fiat yayınladığı Aralık ayı fiyat listesi ile Türkiye'nin en ucuz aracını satışa çıkardı. Ticari araçlar sınıfına yer 2020 model Fiat Fiorino Combi Pop 1.4 Fire 77HP 114.900 TL fiyat etiketi ile satışa sunuluyor. Bu kampanyalı fiyatın haricinde İtalyan otomotiv devi finansman dayanağı ve uygun vade şartları ile müşterilerinin araca ulaşmasını bir oldukça kolaylaştırıyor.

Cif araba boyasına, jantına zarar verir mi? Cif araba boyasına, jantına zarar verir mi?


FİAT FİORİNO İÇİN 60 BİN TL'YE KADAR %0 FİNANSMAN FIRSATI SUNUYOR

Fiat 0 km 2020 model yılı tüm Doblo, Fiorino ve Pratico modellerinde  ‘’Marka Kasko’’ yaptırılması durumunda 60.000 TL 12 ay %0 faiz fırsatı ile tüm müşterilerine finansman takviyesi sağlıyor. Kampanya Nakit indirim kampanyası ile birlikte kullanılamamakla birlikte 31.12.2020 tarihinde sona erecek.

Editör: TUNAHAN ERTAN