Van'da vatani görevini yerine getirirken kalp krizi geçiren Ahmet Hakan Şen, birliğinde hayatını kaybetti. Şehit Şen'in naaşı, Bilecik'in İnhisar ilçesine bağlı Tarpak köyüne gönderildi.

Ahmet Hakan Şen'in şehit olması, ailesinin ve yakınlarının yanı sıra tüm Türk milletini de derinden üzmüştür. Şehitlerimiz, vatanımızın bekası için canlarını feda eden kahramanlardır. Onların aziz hatıralarını yaşatmak ve vatanımıza sahip çıkmak, bizim en önemli görevimizdir.

Tüm Türkiye, Ahmet Hakan Şen ve onun gibi şehit olan askerlerimizin aileleri ve yakınlarıyla birlikte acılarını paylaşıyor. Bu zorlu zamanlarda, millet olarak birlik ve beraberlik içinde olmak ve şehitlerimize sahip çıkmak önemlidir.

Ahmet Hakan Şen'in şehit olması, bizlere Türk askerinin ne kadar fedakar olduğunu bir kez daha hatırlatmaktadır. Şehitlerimizin aziz hatıralarını yaşatmak ve vatanımızı korumak için, hepimizin birlik ve beraberlik içinde olması gerekmektedir. Ahmet Hakan Şen ve onun gibi tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet, ailelerine ve yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyoruz.

Editör: TUNAHAN ERTAN