Acun medya çalışanlarına ne kadar maaş veriyor sorusu gündemde. En düşük Acun Medya maaşları konusu son zamanlarda Acun Ilıcalı'nın katıldığı program dolayısıyla aratılıyor. Sorunun yanıtını sizlere vereceğim.

En düşük Acun Medya Maaşı

Son dönemde Acun Ilıcalı'nın katıldığı programlar ve medyadaki çeşitli haberlerle daha da önem kazandı. Acun Medya, 2023 Kasım ayı itibariyle en düşük maaşları açıklamadı. Ancak çeşitli kaynaklara göre en düşük çalışan maaşları 17 ila 18 bin lira civarındadır.

Acun Medya çalışanlarına ne kadar maaş veriyor

İşte Acun Medya'nın çalışanlarına sunduğu bu rekabetçi maaşlar, sektörün önde gelen bir ismi olarak bilinmekte. Acun Ilıcalı'nın vizyonu ve şirketin büyümesiyle yakından ilişkilendirilmekte. Aynı zamanda, Acun Medya'nın sunduğu bu maaşlar, çalışanlarına sağladığı avantajlar çok. Kariyer fırsatlarıyla birleşince, şirketin sektördeki çekiciliğini artırıyor.

Acun Ilıcalı "Benim çalışanım istediği saatte gelir"

Ünlü televizyoncu katıldığı programda “Çalışanların herhangi bir saat üzerinden işe gelmesine karşıyım. Bir gün elimde güç olursa mesai saatlerini 10.30’da başlatmayı düşünüyorum." dedi. Açıklamalarına devam eden Ilıcalı, Çalışanlarına yazın 2 ay izin verdiğini açıklayan Ilıcalı, sabah erken saatte kalkmayı ve yaz aylarında çalışmayı eleştirerek “Biz yazın niye çalışıyoruz? Hava güzel, her şey güzel, niye çalışıyoruz abi ya? Onu anlamak mümkün değil.” sözlerine şöyle devam etti.

Editör: TUNAHAN ERTAN