Adobe After Effects 2022 Full v18.4.1.4 (x64) endüstri sektörüne kompozitler hazırlamak için geliştirilmiş tasarım programıdır. Yapabileceğinizden daha fazlasını yapmanızı öngören programla, sanat eseri videolar, ekran için animatör çizimler yapabilir, çizimini yaptığınız karakterleri canlandırabilir Adobe After Effects 2022 ile beyaz perde için yapım başlıkları oluşturabilir, tanıtım için fragmanlar hazırlayabilir, dahası hayalinizin ötesine geçerek mobil oyunlar, uygulamalar, web siteleri için duyarlı tasarımlar yapabilir

Adobe After Effects 2022 indir Full Türkçe Crack

Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: 64-bit destekli Windows 10, Windows 11

Ram:ü8/16 gb bellek

İşlemci:üÇok Çekirdekli Intel

Sabit Disküalanı: 4 gb

OpenGL 2.0 ile uyumlu :Ekran Kartı

Adobe After Effects 2021 Konusu

Animasyonlu klip başlıkları veya jenerikler eklemenize izin veren bu program sayesinde yazmış olduğunuz tüm metinlere efekt uygulayacak ve çeşitli ön ayarları kendi tarzınıza göre ayarlayarak dilediğiniz sonuca sahip olacaksınız. Kliplere dilediğiniz efekti ekleyerek istemediğiniz nesneleri kolayca kaldıracak ve sis, kar, yağmur gibi doğa olaylarını klibinize gerçekmiş gibi ekleyeceksiniz. Aynı zamanda VR video oluşturma desteğine de sahip olan Adobe After Effects 2022 ile yüzlerce efekti kullanabilir ve kusursuz sonuçlara sahip olabilirsiniz.

Adobe After Effects 2022 Güncel Sürüm

Diğer Adobe ürünleri ile sorunsuz bir şekilde çalışmakta olan Adobe After Effects 2022 sayesinde çeşitli animasyonlar oluşturarak kendi çizgi filmlerinizi hazırlayabilir ve tasarımlarınızı daha iyi hale dönüştürebilirsiniz. Derinlik verilerini simüle ederek 3D ögelerini daha gerçekçi gösterecek ve profesyonel kalitede video klipleri oluşturacaksınız.

Sistem Gereksinimleri:

  • Windows 10, Windows 11 v1703 ve üst x64 Bit İşletim Sistemi gerekir. ve yukarısı
  • Çok Çekirdekli Intel işlemciye gerek vardır.
  • 8 GB RAM bellek için yeterli olacaktır.
  • 4 GB VRAM ekran kartlarına sahip olmalısınız.
  • 10 GB kullanılabilir alan hdd gerekir.

Adobe After Effects 2022 indirmek için tıklayın

Editör: TUNAHAN ERTAN