Tamamen doğal çizimler ve boyama deneyimi için kullanacağınız Adobe Fresco 2022 full indir programı sayesinde çizimlerinizi daha iyi hale getirmek için devrim niteliğinde fırçalardan faydalanacak ve oldukça büyük bir raster ve vektör fırça koleksiyonuna sahip olarak kusursuz işlere imza atacaksınız.

Adobe Fresco 2022 Full Türkçe indir Crack

Adobe Fresco 2022 CC Katılımsız

Dünyadaki en geniş ve en seçkin fırça listesini bünyesinde barındırmakta olan Adobe Fresco 2022 ile sulu boya, yağlı boya ve ve benzeri türlerle çalışmalarınızı sürdürecek ve hayal gücünüzü kullanarak gerçek şaheserler yaratacaksınız.

Yeni nesil dokunmatik ekranlar ve kalemler ile birlikte sorunsuz bir şekilde çalışmakta olan bu program ile birlikte çalışmalarınızı daha verimli bir şekilde sürdürecek ve illüstratör çalışmalarınızı daha rahat bir şekilde yapacaksınız.

Tüm çalışmalarınızı otomatik bir şekilde bulutta senkronize etmenizi sağlayan Adobe Fresco Apk veya pc  ile dilediğiniz yerde istediğiniz cihaz üzerinden çalışmalarınıza erişim sağlayacak ve kullanıcı arayüzüne kendinize göre özelleştirerek sağ veya sol ele uygun bir şekilde çizimlerinizi gerçekleştireceksiniz. Türkçe dil dahil olmak üzere toplamda 20 farklı dilde kullanacağınız bu program ile tüm yaratıcılığınızı tuvale aktaracak ve profesyonel kalitede işlere imza atacaksınız.

Sistem Gereksinimleri:

  • İşletim Sistemi: Windows 10+ sadece: x64, Windows 11
  • İşlemci: Intel Celeron G+ Serisi / AMD PhenomII
  • Bellek: 3 GB RAM
  • Depo: HDD: 3 GB+

Adobe Fresco 2022 CC Katılımsız Full İndirmek İçin Tıklayın

Editör: TUNAHAN ERTAN