Hangi koltuk takımını seçmem gerekiyor? Acaba hangisini satın almalıyım? Evime yakışacak mı? Fiyat performans ürünü mü? Aklınıza binbir soru geliyor değil mi? Bunlardan sadece bir kaç tanesini saydık. Ama dekorasyon önerisi oldukça önemli bir sektördür çünkü, seçim yapacağınız mobilya, avize, fayans ve buna benzer bir çok ürün arasından size ve zevkinize uygun olanı seçmek istiyorsanız yapacağınız en önemli şey, kullanan ve uzmanların önerisini almak olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü yapacağınız tercihlerden geri dönmek size çok pahalıya mal olabilir. Bu nedenle iyi bir seçim yapmanızda oldukça fayda vardır.

Gaziantep'te hisseli arsadan pay alan kişiler mağdur edildi..! Gaziantep'te hisseli arsadan pay alan kişiler mağdur edildi..!
Bugün sizlere önereceğimiz sitelerden biri de Dekor Style sitesidir. Gerçekten de diğer tasarımlarla arasında büyük farklılıklar bulunan Orleon koltuk takımı, sanki gelecekte bir zaman makinesine atlamış ve günümüze ışınlanmış izlenimi taşımaktadır. Oturan kişilerin konfora boğulacakmış gibi yumuşak ve dolgulu bir yapısı bulunan Orleon koltukları, yerden çok da yüksek olmayan ayaklar üzerinde bulunmaktadır. Kolçaklarının alt kısmı tamamen ahşapla kaplı iken gövdesini taşıyan ayaklar dışarıdan bakan kişilerce kolay bir şekilde belirlenememektedir. Koltuğa karşıdan bakıldığı zaman ortadan ikiye ayrılmış izlenimi veren çektirme işleminin uygulanmış olduğu anlaşılmaktadır ve aynı işleme kolçakların dış tarafında da belirgin şekilde bulunmaktadır. Kabarık ve rahat minderleri bulunduğu için küçük ve kullanışlı yastıkların kullanılması yeterli görülmüştür. Oturma Odalarının ve Yemek Odalarının Vazgeçilmezleri

Oturma ve yemek odalarının vazgeçilmezleri konumunda olan koltuk takımları da hem estetik algısının değişmesinden hem de yeni teknolojilerin geliştirilmesinden nasibini alarak yeni modeller ile tüketicilerin karşısına çıkmaktadır. Kullanmakta olduğu koltuk takımını değiştirecek olan kişiler ya da yeni bir koltuk takımı alacak olan kişiler tüm bu değişimlere, piyasadaki alternatiflere dikkat ederek kendi zevklerine en uygun olan modeli seçebilir ve satın alma işlemini gerçekleştirebilir.

Bu site de bir çok kategori de dekorasyon önerileri verilmektedir. Aydınlatma, bahçe ve balkon, banya fayansları, banyo ürünleri, duşakabin, vitrifiye, bebek odası, çocuk odası, duvar kağıdı, ev aksesuarları, mutfak malzemeleri, tezgah arası fayanslar, yemek masası, mutfaklara özel avizeler, yatak odası takımları, gardrop modelleri, duvara kapanır yataklar, duvar ile ilgili aksesuarlar, kablo gizleme yöntemleri aklınıza gelecek bir çok öneri ve birçok ürün çeşidi ile hem öneri hem de fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Yataş ve Konfor Tabii ki Bir Arada Yataş, geliştirmiş olduğu yataklarla ve konfor arttırıcı sistemlerle bilinmekle birlikte koltuk takımı üretiminde de bulunmakta ve başarılı işler ortaya çıkarmaktadır. Yataş’ ın tasarlamakta ve üretmekte olduğu koltuklar ele alınırsa, tasarımsal ve işlevsel olarak birçok kişiyi tatmin edebilecek özellikleri bünyesinde barındırdığı söylenebilir. Genişliği değişen, dar ve geniş alanlarda uygun şekilde kullanılabilecek olan yataş koltuk takımı kullanılabilecek olan alanlardan maksimum verim alınmasını sağlamakta ve diğer taraftan da sahip olduğu estetik duruş sayesinde yerleştirilecek olduğu alanın en dikkat çekici unsuru özelliğini taşımaktadır.

Editör: TUNAHAN ERTAN