Harika Lig’in 13. haftasında Galatasaray’ı Ndao ve Mevlüt’ün golleriyle 2-1 mağlup eden Karagümrük’te Teknik Sorumlu Atılay Canel, müsabakanın akabinde düzenlenen basın toplantısında soruları yanıtladı.

Oyunun bu biçimde ilerleyeceğini öngördüklerini söyleyen Canel, “Oyunun bu türlü olacağını daha evvel biliyorduk. Birinci yarı boyunca yeterli oynadık. İkinci yarının birinci dakikasında golü bulunca istediğimizin fazlasını yaptık. Bu galibiyeti Karagümrük ailesine, topluluğuna armağan ediyorum, futbolcu kardeşlerimi kutluyorum. Yeterli bir sonuç oldu bizim için. Başından sonuna kadar galibiyeti hak ettik” dedi. Bu maça 7 eksikle çıktıklarını da hatırlatan Canel, “Bu maça 2 kırmızı kart ve 5 sakat oyuncuyla başladık. Burada forma giyen bütün arkadaşlarımız ellerinden gelenin fazlasını verirler dedik ve yaptılar. Mevlüt bundan sonra daha da fazla gol atar diye düşünüyoruz” açıklamasını yaptı.

Canel ayrıyeten penaltı ve Roco’nun kırmızı kart gördüğü durumlara uzak kaldıklarını, tekrar seyredip o vakit yorum yapabileceklerini açıkladı.

KAYNAK: İHA
Editör: TUNAHAN ERTAN