https://youtu.be/EIZavKzcgOk

Ünlü şarkıcı Ayça Özefe, Instagram üzerinden yaptığı bir yayınla yeni şarkısını duyurdu. Şarkının adının "Sendin Sebebim" olduğunu hayranlarına duyuran Özefe, aynı yayında şarkının ufak bir kuplesini de seslendirdi. Peki Ayça Özefe'nin yeni şarkısı ne zaman çıkacak haberimizin detayında...

"Sendin Sebebim" sözleri

"Sendin Sebebim" adını taşıyan şarkının kısa bir bölümünde Ayça Özefe duygusal bir şekilde şu sözleri dile getirdi: "Sende kalan bir kalbim var, sorsalar söyleyemem. Görmek için seni, baktım aynaya. Bir zamanlar sendin sebebim, unutmak istemez. Seni arar gözlerim rüyalarda. Sendin sebebim, sebebim o."

Bu beklenen haber, Ayça Özefe'nin hayranlarının dikkatini çekti ve heyecanlarını artırdı. Şarkıcının duyurduğu kısa kuple, güçlü ve duygusal bir vurguya sahipti. Özefe'nin şarkıdaki duygusal ifadesi ve etkileyici vokal performansıyla, dinleyicilere derin bir duygusal yolculuk sunacağı düşünülüyor.

"Sendin Sebebim" adlı şarkının tamamının ne zaman yayınlanacağı ve hangi platformlarda dinleyicilerle buluşacağı henüz açıklanmadı.

Ayça Özefe Kimdir?

Ayça Özefe 4 Nisan 2001 tarihinde Eskişehir’de doğmuştur. Annesinin öğretmen olması sebebiyle küçük yaşlardan itibaren müziğe ilgi duymaya başlamıştır. İlk olarak gitar çalmaya başlayan Ayça, daha sonra şarkılar söylemeye başlamış ve ablasının yönlendirmesiyle birlikte şarkılarını YouTube’a yüklemeye başlamıştır. Şimdilerde çok büyük hayran kitlesi vardır.

Editör: TUNAHAN ERTAN