Ördeğin yumurtasından çıkan görenleri şaşkına çevirdi! Ördeğin yumurtasından çıkan görenleri şaşkına çevirdi!

MÜCADELEYE YENİ GETİRİLEN DEZENFEKTAN ARACI İLE TÜM CADDE VE SOKAKLARDA DEVAM EDİLİYOR!

Bandırma Belediyesi salgınla mücadele çalışmaları kapsamında kent genelinde dezenfektan ve ilaçlama çalışmalarını özel olarak getirtilen Yeni İlaçlama Aracıyla daha etkin bir şekilde yerine getiriyor. Öğlen saatlerinde dezenfekte işlemine başlayan ekipler kentin ana caddelerinde çalışmalarını tamamladı. Çalışmaların yeni araç ile birlikte kentteki tüm mahallelerde hafta sonuna kadar devam edeceği öğrenildi. Araç hiç durmadan gece gündüz bütün kentin sokaklarında caddelerinde ilaçlamaya devam ediyor.Belediye çalışanları ve ekipmanları hiç durmadan çalışıyor.Bandırma ilçesi Belediye Başkanı Tolga Tosun kenti için bütün önlemleri almaya devam ediyor.
Bandırma’dan sonra Ankara Büyükşehir Başkanı Mansur Yavaş’ın talebiyle Başkent caddelerini de ilaçlayacaklarını da açıkladılar.

Öte yandan İlaçlama Aracı, Bandırma’daki çalışmalarının ardından Ankara Büyükşehir Başkanı Av. Mansur Yavaş’ın talebiyle Başkent cadde ve sokaklarında kullanılmak üzere Ankara’ya da gideceği öğrenildi.

Tolga Tosun 'Sağlık herşeyden önce gelir ,virüsle mücadelemizi en üst seviyede veriyoruz. Virüsle mücadele ekibimiz içine yeni bir araç daha kattık. Mücadelemize gece gündüz devam edeceğiz. Alacağımız bireysel tedbirlerle de bu zor süreci birlikte atlatacak, birlikte kazanacağız.'dedi.

BANDIRMA BELEDİYESİ, DİĞER BELEDİYE HİZMETLERİNE DE ARA VERMEDEN ÇALIŞMAYA DEVAM EDİYOR

Bandırma Belediyesi hizmet ve çalışmalarını aksatmadan sürdürüyor.Tüm dünya genelinde coronavirüsüyle mücadele kapsamında hijyen ve dezenfekte çalışmalarını yoğun bir şekilde devam ettiren Belediye ekipleri bir yandan da diğer Belediyecilik hizmetlerini atksatmadan çalışılmalara devam ediliyor.

Tolga Tosun 'Ülkemizde salgının görüldüğü ilk günden itibaren önlemlerimizi en hızlı şekilde alarak çalışmalarımıza devam ediyoruz.Bandırma Belediyesi olarak, bu sürece paralel olarak kentimizin ihtiyaç duyduğu diğer çalışmalarını da ara vermeden yerine getirmek için elimizden geleni yapıyoruz'dedi.

Editör: TUNAHAN ERTAN