Bandırma'da 500 Kişiye Korona Virüs Cezası! Kurallara Uymayanlara Ceza. Bandırma’da artan koronavirüs vaka sayıları nedeniyle birçok yerde polis noktaları oluşturuldu ve özellikle merkezde bulunan cadde ve sokaklara sınırlı sayıda kişi alınmaya başlandı. Alınan önlemlerle birlikte Bandırma Emniyetine bağlı ekiplerin HES Kodu sorgusu da arttı.

Alkol içenler daha mı çok yaşıyor? Alkol içen erken mi ölür? Alkol içenler daha mı çok yaşıyor? Alkol içen erken mi ölür?

1-7 Mart haftası Kapalı Pazaryeri ve Çarşı Merkezde yapılan denetimlerde 7 bin 25 kişinin HES Kodu sorgulaması yapıldı. Karantina ihlalinde bulunan bir şahıs karantina süresini doldurması için ambulansla Balıkesir’e gönderildi. Şahıs hakkında hem adli hem idari işlem başlatıldı. Bandırma’da 1 hafta için sigara içme yasağına uymayan 44 kişi, maske takmayan 170 kişi ve sokağa çıkma yasağını ihlal eden 286 kişiye para cezası uygulandı. Denetimlerin artarak devam edeceği bildirildi.

Türkiye’de korona virüse karşı tedbir olarak alınan 65 yaş üstü ve 20 yaş altında sokağa çıkma yasağı kararına uymayan vatandaşlara polis ekipleri ceza kesti.
Balıkesir’de de koronavirüs ile mücadele kapsamında polisin yaptığı denetimlerde, tüm uyarılara rağmen 65 yaş üstü ve 20 yaş altında olup sokağa çıkan 5 kişiye Kabahatler Kanunu gereğince ceza kesildi.

Polisten ‘Evde kalalım’ anonsu!

Balıkesir’de mahallelerde devriye görevi yürüten polis ekipleri, koronavirüs tedbiriyle ilgili halka uyarılarda bulunmaya devam ediyor. Ekipler, polis araçlarından, Lütfen sağlığımız için evde kalalım, zorunlu olmadıkça dışarıya çıkmayalım‘ anonsu yaptı. Balıkesir genelinde 65 yaş ve üzerindekiler ile kronik rahatsızlığı olanlar için kurulan ‘Vefa Sosyal Destek Grubu‘ talepleri karşılıyor, ihtiyaç duyulan siparişleri evlere götürüyor.

Bandırma'da 500 Kişiye Korona Virüs Cezası, Kurallara Uymayanlara Ceza, Balıkesir Bandırma'da koronavirüs kurallarını ihlal edenlere ceza kesildi, koronavirüs yasaklarına uymayanlara maskesiz gezenlere ceza, Bandırma'da hafta sonu yasağında dışarı çıkanlara ceza, Bandırma koronavirüs tedbirleri alınmaya devam ediyor, koronavirüs salgını kapsamında tedbir

Editör: TUNAHAN ERTAN