Herkesin merak ettiği başkasının whatsapp mesajlarını okuma ya da diğer bir deyişle başkasının whatsapp mesajını görme nasıl yapılır konusu hakkında bazı hususlara değinmek istedik. Whatsapp mesajlarını görme yöntemleri, İnternette gezindiğimizde bunu yapabildiğini iddaa eden birçok casus yazılım gördük. Fakat bu yazılımlar ne kadar güvenli ya da güvenilir? Tabi ki buna kimse cevap veremez, başkasının mesajlarını okumaya çalışırken bütün bilgilerinizi başka birinin eline altın tepside sunmayın. Başkasının whatsapp mesajları nasıl okunur, Sevgilinin Whatsapp Mesajlarını Okuma

Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okuma Nasıl Yapılır
Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okuma Nasıl Yapılır

Fakat şunu unutmayın ki, başka birinin mesajlarını okumak o kişiye güven duymadığınız anlamına gelir.

Başkasının Whatsapp Mesajları Nasıl Okunur?

Whatsapp Mesajlarını Okuma siteleri

Dünyada genel toplamda 1 milyardan fazla kullanıcıya sahip olan whatsapp uygulaması ülkemizde de milyonlarca kişi tarafından kullanılıyor. Bazı zamanlar başkasının whatsapp mesajlarını nasıl okurum diye düşünerek , Başkasının whatsApp’ına nasıl girerim?”, “Başkasının whatsApp konuşmalarını nasıl görürüm?”, “Başkasının whatsApp mesajlarını nasıl okurum?” “WhatsApp hesabı nasıl çalınır?” “WhatsApp hesabı nasıl ele geçirilir?” gibi soruları araştırıyorlar.

Başkasının whatsapp mesajlarını okumak için internette birçok yazılım olduğunu gözlemleyebilirsiniz, fakat bunlara pek güven olmadığından sizler için bazı yöntemleri derledik.

Başkasının Mesajlarını Okuma Sitesi

Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okuma Nasıl Yapılır?

Başkasına ait whatsapp mesajlarını okumak isteyenler araştırma yaptıklarınad Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okuma Sitesi ile karşılaşabilirler. Bu sayfalar genelde yazılımlar ile başkalarına ait whatsapp mesajlarına ulaşabileceğinizi iddaa ediyorlar. Başkasının whatsapp mesajları nasıl okunur

100 TL’den başlayan fiyatlara satış yapan bu firmaların yazılımlarının ne kadar güvenilir olduğu bilinmemekte.

Başkasının Mesajlarını Okumak Mümkün Mü

Başkasının Whatsapp Mesajları Nasıl Okunur?

Başkalarına ait Whatsapp mesajlarını okumak tabi ki mümkün. Bu işlem biraz yorucu olsa da başkasına ait whatsapp hesabının mesajlarını okuyabilirsiniz.

Tabi ki siz mesajları okuduğunuzda mesaj açılmış olacağından, whatsapp hesap sahibi bunu fark edebilir. Bu nedenle mesajlar açıldıktan sonra okumanız daha faydalı olacaktır.

Steam Bekleyen Bakiye (Sorunu) Ne Zaman Gelir? Steam Bekleyen Bakiye (Sorunu) Ne Zaman Gelir?

Google Drive ile Başkasının Whatsapp Mesajı Nasıl Okunur?

Geriye dönük mesajları okuyabilmek için en etkili yöntemlerden biri google drive yöntemidir. Bu yöntem ile belirlediğiniz whatsapp hesabının konuşmaları belirli aralıklarla belirlediğiniz mail adresine e-posta olarak gönderilir. Geriye dönük günlük, haftalık yada aylık yedeklere seçenekleri arasında seçim yapıp, konuşma yedeklerini kopyalanarak google drive hesabına gönderir.

  • Whastapp ayarlar kısmına giriş yapıp sohbet yedeği kısmına girin
  • Sizden yedeklerin hangi e-posta adresine göndermenizi soracaktır
  • E posta adresini yazdığınızda sohbet yedeği bu e posta hesabına ait google drive kayıtedilir.
  • Google Drive’ı isterseniz bilgisayardan isterseniz de telefondan açabilirsiniz

Whatsapptan Başkasının Mesajlarını Okuma

Whatsapp’tan başkasının mesajlarını gizlece okumak için kodsuz ve programsız bazı yöntemler bulunmaktadır. İnternette kod ya da program şeklinde satışı yapılan ürünleri kullanmak sağlıklı değildir ve önerilmez.

Whatsapptan başkaslarının mesajlarını okuyacağım diye o kişi ile kavga edebileceğinizi, size kırılıp, küseceğini unutmayın.

QR Kod ile Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okumak

En sık kullanılan ve bilinen yöntemlerden biride QR kodu taratıp başkasının whatsapp hesabına erişmektir. Bilgisayardan ya da telefondan tarayıcı kısmına giriş yapıp “web.whatsapp.com” adresine girdiğimizde bizlere bir QR KOD gösterilir.

Bu kodu Whatsapp mesajlarına ulaşmak istediğimiz kişinin Whatsapp hesabından okutmamız gerekiyor. Bu yöntemi daha çok aileler çocuklarını kontrol altında tutmak için kullanıyorlar.

Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okuma Uygulaması (Ücretsiz)

Başkasının Whatsapp mesajlarını okuma uygulama ile yapmak isteyenler yukarıdaki yöntemleri deneyebilirler. Bunlar arasında en sağlam yöntem google drive yöntemi ve QR kod okutma yöntemidir.

Bu yöntemleri kullanarak birinin whatsapp mesajlarını görebilirsiniz. Bu yöntemler tamamen ücretsizdir.

Android Cihazlarda Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okuma

Android cihazlarda uzunca yıllardan beri kullanılan ve en hızlı yöntem olan QR kodudur. QR kodu yöntemini de yukarıda sizler için detaylı bir şekilde listeledik.

Android telefonunuzdan eşinizin, sevgilinizin, çocuklarınızın ya da bir başkasının whatsapp mesajlarını kontrol etmek işte bu kadar basit.

Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okuma İphone

İphone Başkasının whatsapp mesajlarını okuma yöntemi olarak yine QR kod ve Google Drive yöntemini önerebiliriz. Bu yöntemleri kullanarak çocuğunuzu kötü arkadaşlarına karşı koruyabilirsiniz.

İphone cihazlardan da QR kod ve Google Drive yöntemi android gibi çalışmaktadır.

Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okumak Suç Mu – Cezası Nedir?

Bildiğiniz gibi özel hayatın gizliliği ve benzeri kanunlar anayasada yer almakta. Bu nedenle başkasının whatsapp mesajlarını okumak yasal olarak suçtur.

Özel hayatın gizliliğini hiçe saydığınızdan hakkınızda yasal işlem yapılması olasıdır.

Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okuma Programsız

Hiç bir program kullanmadan buradaki yöntemlere uyarak başkasının whatsapp mesajlarını programsız bir şekilde okuyabilirsiniz. Fakat tekrardan hatırlatalım QR kodu yöntemi ile eğer mesajı Whatsapp sahibinden önce açarsanız bu anlaşılır. Başkasının whatsapp mesajları nasıl okunur

Ayrıca yine QR kodu ile kişi telefonundan Whatsapp Web menüsüne bakarsa başka bir cihazın bağlı olduğunu fark edip, cihazı kaldırabilir. Bu durumda bağlantınız kopacaktır.

Sevgilinin Whatsapp Mesajlarını Okuma

Erkek olsun kız olsun bir ilişkide güven olmayınca ya da şüphe olunca insanlar sevgililerin Whatsapp’tan kiminle konuştuğunu merak edebiliyor. Bu durumda ise dolayısıyla sevgilinin whatsapp mesajlarını okuma yöntemleri aranıyor.

Bu yöntemleri yukarıda listeli şekilde bulabilirsiniz. Belirttiğimiz yöntemler ile fark ettirmeden sevgilinizin whatsapp mesajlarını görebilirsiniz. Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okuma Uygulaması

TARAFSIZ VE DOĞRU HABER

Editör: TUNAHAN ERTAN