Bebekler doğumdan itibaren zıbın kullanmaya başlar. Özellikle alt kısmının çıtçıtlı olması nedeni ile kullanımı rahattır ve annelerin atlet yerine ilk tercihidir.üBebek zıbınümodellerine bakıldığında ise çok fazla model çeşidi olduğu gözlenir. Renkleri, modelleri ile kişiye özel hale getirilen bebek zıbınları da mevcuttur.

Uzun kol, kısa kol, askılı şekilde farklı boyutları vardır.üBebek zıbınümodellerine bakarken bebeğin yaş grubuna dikkat etmeniz gerekir. Doğumdan itibaren kullanıldığı için her yaşta zıbın imal edilir.

Bebek Zıbın Renkleriü

Renkli giyim ürünleri büyükler için olduğu kadar bebekler için de üretilir.üBebek zıbınüçeşitlerinde mavi, sarı, bej, pembe, yeşil ve daha pek çok renk görülür. Anneler hem bebeklerin cinsiyetine hem de zevklerine göre satın alır.ü

Gaziantep'te hisseli arsadan pay alan kişiler mağdur edildi..! Gaziantep'te hisseli arsadan pay alan kişiler mağdur edildi..!

Yüzde yüz pamuk kumaştan imal edilen kaliteli bebek zıbın modellerini ve bedenlerini görmek için https://www.breeze.com.tr/Kiz-Cocuk/Zibin adresine girebilirsiniz. Ürünleri temin etmek isterseniz kısa süre içinde ürünleri sepete ekleyip adresinize gelmesini talep edebilirsiniz. Özenli paketleme ile kısa süre içinde bebek zıbınları elinizde olur.

Editör: TUNAHAN ERTAN