Daha önce 'Savaşçı' adlı dizide birlikte rol alan Yıldız Çağrı Atiksoy ile Berk Oktay, yaklaşık iki yıl önce aşk yaşamaya başlamıştı. Mutlu birliktelikleri devam eden ikiliden Oktay, güzel oyuncuya geçtiğimiz aylarda evlilik teklif etmişti. Yakışıklı oyuncu, el ele tutuştukları kareyi, "Beraber yaşlanalım mı?' dedim, 'Evet' dedi" notuyla yayınlamıştı. Atiksoy ise, mutluluğunu, "Gel de 'Evet' deme... Sonsuzluğumuz bir olsun sevgilim" sözleriyle takipçileriyle paylaşmıştı. Çifte takipçilerinden çok sayıda "Mutluluklar" mesajı yağmıştı. 2022 yılının ilk aylarında evlilik yolunda ilk adımı atan ünlü çiftten Oktay, Yıldız Çağrı Atiksoy’u ailesinden istemişti. Geceden fotoğraflar, sosyal medyadan paylaşılmıştı. Çifte başta ünlü isimler olmak üzere tüm sevenlerinden "Maşallah", "Allah nazardan korusun" gibi yorumlar gelmişti.
DÜĞÜN TARİHİNİ BÖYLE AÇIKLADILAR

Düğün için hazırlıklara devam eden Oktay ile Atiksoy, geçtiğimiz haftalarda bir alışveriş merkezinde objektiflere yanısımış ve "Kısmetse Eylül ayında Polonezköy'de evleniyoruz" açıklamasını yapmışlardı.

"BERK ÇOK TATİL YAPAMADI" Düğün hazırlıklarının bir çoğunu kışın bitirdiğini söyleyen güzel oyuncu, "Yaza çok bir şey bırakmak istemedim. Ufak tefek şeyler kaldı, onları tamamlıyorum. Berk de yeni diziye başladı. Çok tatil yapamadı ama balayında doya doya tatil yapar umarım” demişti.

"BENİM GÜZEL GELİNİM" 10 Eylül'de Berk Oktay ile nikah masasına oturmaya hazırlanan Yıldız Çağrı Atiksoy, dün akşam kına gecesi yaptı. Yakışıklı oyuncu, organizasyon öncesi müstakbel eşini evinden davul-zurnayla aldı. İzmir Talles Park'ta düzenlenen kına gecesinde Yıldız Çağrı Atiksoy, üç farklı kıyafet giydi. Gece boyunca davul çalan Berk Oktay, müstakbel eşini pistte bir an olsun yalnız bırakmadı.

Çift, Kına Gecesi fotoğraflarını sosyal medya hesabından takipçileri ile paylaştı. 39 yaşındaki Berk Oktay, fotoğrafa "Benim güzel gelinim' notunu düştü. Atiksoy ise müstakbel eşiyle Türk Bayrağı önünde verdiği pozu; "Çifte Bayram" diyerek paylaştı.

Editör: TUNAHAN ERTAN