Amigo Birol Kimdir? Birol Ertan veda etti! Amigo Birol Kimdir? Birol Ertan veda etti!

Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi, gelecek sezon için teknik direktör Şenol Güneş ile anlaştı. Çebi, mayısta kongrede olacağı için şimdiden açıklamazken takımı yakından takip Güneş yönetime rapor hazırladı.

Beşiktaş Şenol Güneş ile Resmen Anlaştı
Beşiktaş Şenol Güneş ile Resmen Anlaştı

Beşiktaş'ta gelecek sezon takımın başında Şenol Güneş olacak. Başkan Ahmet Nur Çebi tecrübeli teknik adamla 3 yıllığına anlaştı. Çebi, Mayıs ayında kongre olacağı için sezon sonunu bekliyor.
Eğer olağan genel kurulda bir sürpriz olmazsa ve Ahmet Nur Çebi yeniden başkanlığa seçilirse Şenol Güneş resmen göreve başlayacak.

GEDSON FERNANDES'İ GÜNEŞ İSTEDİ

Sergen Yalçın'ın görevinden ayrılmasından sonra Beşiktaş'ı yakından takip eden Şenol Güneş yönetime raporda hazırladı. Gedson Fernandes transferinin bu bağlamda yapıldığı öğrenildi. Gelecek sezon Beşiktaş'ın başına geçecek olan Şenol Güneş, 1 stoper, 1 sağ bek, 2 orta saha, 2 hücuma dönük kanat oyuncusu ve 1 de forvet transferi istedi. Beşiktaş yönetimi sözleşmesi bitecek olan Larin, Güven Yalçın ve Oğuzhan Özyakup'u takımda tutmak istiyor. Sezon başında Chelsea'den kiralanan Michy Batshuayi için yeni bir girişimde bulunulmayacak. Barcelona'dan kiralanan Miralem Pjanic için henüz bir karar verilmedi.

Editör: TUNAHAN ERTAN