İngiliz televizyon kanalı TalkTV'de Pers Morgan'ın programına katılan ve Manchester United'ın içinde bulunduğu durumdan Eric ten Hag'a kadar deprem etkisi yaratacak sözler kullanan Cristiano Ronaldo'ya Fenerbahçe cephesine yakınlığıyla bilinen ünlü futbol yorumcusu Serdar Ali Çelikler'den tarihi bir çağrı geldi. İşte Çelikler'in Ronaldo sözleri.

Süper Lig'in 14.haftasında Başakşehir'i deplasmanda 7-0 yenen Galatasaray'a değinen ve İcardi'ye özel bir parantez açan Serdar Ali Çelikler Cristiano Ronaldo'nun son durumu hakkında da çok özel açıklamalarda bulundu. İşte Çelikler'in İcardi ve Ronaldo sözleri...

Oyun zekası çok yüksek bir oyuncu, çok kaliteli bir golcü İcardi. Golcüler normalde bencil olur ama bu adam sürekli gülümsüyor çok sempatik demek ki takım içerisinde de seviliyor.

O kadar zor bir hayat, öyle zor bir kadından (Wanda Nara) sonra saha içerisinde gösterdiği performans harika. İcardi sahada mutlu attığı gollerde çok iyiydi ama en önemlisi attığı penaltı.

Attığı penaltı ve yaptığı asistine ayrıca 20 dakika program yapılır. Demek ki İcardi oynamayı çok özlemiş. Beşiktaş maçlarında attığı gollere bakın, stoperlerden öyle bir kurtuluyor ki...

İcardi'yi çok seviyorlar zaten 'Şemmamme' paylaşımında da gerek mesajı yolladı. Okan Buruk'u o kareye alarak onu ne kadar sevdiğini gösterdi. Adam safkan golcü. Topla çok fazla polemiğe girmeyen forvetlere bayılırım.

Ronaldo Fenerbahçe'yi İstemiyor

Fenerbahçe Başkanı; “Geleceğine inanmak gerçeklikten çok uzak” dedi.  ifadelerini kullandı. Jorge Jesus ise Ronaldo için,''Evet Ronaldo ile arkadaşız. Onun farklı fikirleri var. O 5 büyük ligin dışında bir ligde oynamak istemiyor'' şeklinde cevap vermişti.

Editör: TUNAHAN ERTAN