Ünlü oyuncuya silahlı saldırı "3 yaralı Ünlü oyuncuya silahlı saldırı "3 yaralı

Haklarında çıkan kara para aklama ve vergi kaçırma iddialarının ardından incelemeye alınan ve 4 ayrı suçtan soruşturma başlatılan Dilan Polat ve Engin Polat çiftinin bahis çetelerinin parasını akladığı belirtilmişti. Tüm mal varlıklarına el konulan çiftin yurt dışına kaçacağı bazı gazeteciler tarafından iddia edilmişti. Konuyla ilgili beklenen açıklama İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı'ndan geldi.

Dilan Polat ve Engin Polat Dubai’ye mi kaçtı?

Kara para aklama, vergi kaçırma gibi iddialar nedeniyle MASAK'ın incelemeye aldığı ve 4 ayrı suçtan soruşturma başlatılan Polat çiftiyle ilgili gelişmeler gündemdekini yerini korumaya devam ederken ortaya atılan 'kaçacaklar' şeklideki iddia gündeme bomba gibi düştü. Dilan Polat ile Engin Polat çiftinin yurt dışına kaçacaklarını iddia eden gazetecilerin yaptığı paylaşımlar hızla yayılırken İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı'ndan Polat çiftiyle ilgili açıklama geldi.

Dilan Polat ve Engin Polat Dubai’ye kaçtı

Son olarak çift ile ilgili sosyal medyada ortaya atılan yeni iddia ise Dilan Polat ve Engin Polat'ın yurt dışına kaçma hazırlıkları yaptığı söyleniyor. Yurt dışına çıkma yasağı bulunan, Dilan-Engin Polat çiftinin Dubai'ye kaçmak için hazırlandığı iddia ediliyor.

Editör: TUNAHAN ERTAN