Son dakika: Meteoroloji'den İstanbul için dikkat çeken uyarı! 'Süper hücre' bekleniyor Son dakika: Meteoroloji'den İstanbul için dikkat çeken uyarı! 'Süper hücre' bekleniyor
İBB Lider adayları Ekrem İmamoğlu ve Binali Yıldırım'ın karşı karşıya geleceği ortak canlı yayının, TRT Haber ekranlarında gerçekleşeceği öne sürüldü. İmamoğlu'nun danışmanı Murat Ongun, ''Bu tezden İmamoğlu'nun ve benim haberim yok'' dedi. Ortak yayına ait görüşmeleri yürüten AKP Genel Lider Yardımcısı Uzman Ünal ile CHP Küme Başkanvekili Engin Altay'dan da şimdi mevzuya ait bir açıklama gelmedi. Ayrıntıların pazartesi günü netleşeceği aktarılan bilgiler ortasında...ü
24 TV Ankara Temsilcisi Melik Yiğitel, İmamoğlu ve Yıldırım'ın TRT Haber'de karşı karşıya geleceğini duyurdu
Ortak canlı yayına ait görüşmelerinüAKP Genel Lider Yardımcısı Becerikli Ünal ileüCHP Küme Başkanvekili Engin Altay ortasında gerçekleştiğini vurgulayanüYiğitel, "İki taraf bir muahedeye vardı. Sıcak bir haber olarak TRT Haber katılaştı. Moderatörün TRT içinden olması istikametinde görüş birliği var. Pazartesi günü yayın günü ve saati muhakkak olacak" dedi.
Halk TV'de Medya Mahallesi programında Ayşenur Arslan, bu iddiayı Ekrem İmamoğlu'nun danışmanı Murat Ongun'a sordu. Murat Ongun, ''Bu savdan İmamoğlu'nun ve benim haberim yok'' karşılığını verdi.
AKP Genel Lider Yardımcısı Ünal, Yıldırım-İmamoğlu ortak canlı yayını hakkında "Bayramdan çabucak sonra bir temas gerçekleştireceğiz" demişti.

Editör: TUNAHAN ERTAN