Turkcell, son devirde müşterilerinin artan online alışveriş taleplerine inançlı ve kolay bir tahlil sunmak için 'Turkcell Pasaj' isminde yeni bir teknolojik pazar yeri açtığını duyurdu. Turkcell Pasaj'da, hem dünyaca ünlü elektronik markalarının hem de Türkiye’nin önde gelen tedarikçilerinin eserleri bulunuyor. Turkcell Pasaj’da yapay zeka altyapısıyla müşteriye özel şahsileştirilmiş teklifler de yer alıyor. Dijital Operatör ve www.turkcell.com.tr üzerinden ulaşılabilen 'Turkcell Pasaj'da akıllı telefon, yeni kuşak teknolojiler, elektrikli mesken aletleri, ferdî bakım eserleri, oyun bilgisayarları, sportmen eserleri, müzik ve hobi eserleri olmak üzere binlerce çeşit elektronik eser Turkcell teminatıyla müşterilere sunuluyor.

MÜŞTERİLERİMİZ BİNLERCE ESERE TURKCELL TEMİNATIYLA ULAŞABİLECEK

Turkcell Ferdî Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Kadri Özdal, pandemi devrinde müşterilerinin alışveriş için online kanallara daha fazla yöneldiğini belirtti. Özdal, "Pandemi sürecinde online alışverişte yaşanan yükselişle birlikte kullanıcılarda ortaya çıkan inanç gereksinimini gördük ve bu alandaki varlığımızı Turkcell Pasaj’la bir üst düzeye çıkarttık" dedi.

Turkcell’in Türkiye’nin en emniyetli markalarından birisi olduğunun altını çizen Özdal, "Günümüzde online alışverişte en kıymetli sorun taklit, düzmece ya da garantisiz eser sorunu. Müşterilerimiz internet üzerinden alışveriş yaparken güvenecekleri bir platforma ve kaliteli eserlere gereksinim duyuyor. Satılan eserin kalitesi ve geniş eser yelpazesinin yanı sıra satıcının güvenilirliği de en fazla dikkat edilen husus. Turkcell Pasaj’ı müşterilerimizin inançla alışveriş yapmalarına imkan tanımak için kurduk. "Turkcell Pasaj"ı tercih eden müşterilerimiz bundan bu türlü Türkiye’nin alanında en büyük elektronik tedarikçilerince sunulan binlerce esere Turkcell garantisiyle süratle ve kolaylıkla ulaşabilecek. Turkcell Pasaj, satış sonrası hizmetiyle de benzerleriyle ortasında fark yaratacak bir platform olacak" diye konuştu.

80 MİLYONA AÇIK ELEKTRONİK PAZAR YERİ

Tüm operatör müşterilerinin de yararlanabileceği ‘Turkcell Pasaj’da herkese uygun indirim seçenekleri sunuluyor. ‘Turkcell Pasaj’ müşterileri yakın vakitte bu platform üzerinden satın aldıkları eserleri Türkiye genelindeki bin 300 Turkcell mağazasından da teslim alabilecekler. Bu sayede gerçek online/offline alışveriş tecrübesi ‘Turkcell Pasaj’da bir ortada sunulacak.

Steam Bekleyen Bakiye (Sorunu) Ne Zaman Gelir? Steam Bekleyen Bakiye (Sorunu) Ne Zaman Gelir?
BİREBİR GÜN TESLİMAT SEÇENEĞİ

‘Turkcell Pasaj’da alışveriş yapanlara bulundukları vilayetlere nazaran tıpkı gün ya da 24 saat içerisinde teslimat seçeneği de sağlanıyor. Platformdaki tüm eserlerde ortalama kargoya verilme müddeti ise 1 iş günü. Satın alınan eserlerin tamamı yüzde 100 tabiat dostu ve kartondan üretilen geri dönüşümlü kutularda teslim ediliyor.

KAYNAK: DHA
Editör: TUNAHAN ERTAN