Esrarın Kafası

Herkese merhaba arkadaşlar, öncelikle esrarın kafası (ot kafası) nasıldır diye bahsetmeden bazı şeyler söylemek istiyorum. Esrar kullanımı açısından çok riskli ve bir o kadar da yasaklı uyuşturucu maddedir. Kullanmanızı asla tavsiye etmem ve kullanmanız durumunda hem sağlığınıza zararlarını hem de yasal olarak suç işlediğinizi bilmenizi belirtmek isterim.

Esrar Erken Alzheimer Yapar

Esrarı sürekli tüketen kişilerin erken unutkanlık yaşadığını bilmenizi isterim. Erken yaşta unutkan ve ne yaptığını bilmeyen birisi olmak istemezsiniz umarım. Bu yüzden kullanmamanız gereken en zararlı madde olabilir. Çevrenizde kullananlar varsa mutlaka onların bırakmasını sağlayın.

Esrar Kafası Nasıl Bir Kafa

Kafası şu şekildedir: Kendinizi bilmez durumda ve sürekli unutma, hatırlayamama durumu söz konusu. Aşırı dozda alındığında halüsinasyon görmeye başlarsınız. Bu sizi oldukça rahatsız edecektir. Aşırı dozda almanız sizi hastanelik edecektir. Beyin kanaması geçirme ihtimaliniz de artacaktır.

Ot kafası nasıldır

Az önce de belirttiğimiz gibi ot kafası oldukça kötüdür ve derhal bu niyetten vazgeçilmelidir. Ot kafası kötü ve bu kafadan çıkmak oldukça zaman almaktadır.

Esrarın bağımlılığı var mı

Esrar kullanılması durumunda bağımlı olmanız çok kolay olacaktır. Esrar kullanan birisi aynı eroin bağımlısı gibi gezecek ve etrafındakilere zarar verme eğiliminde olacaktır. Lütfen kullanmayın kullanan varsa bıraktırın.

Esrar Nasıl Bırakılır

Esrar bağımlısıysanız ve esrarı bırakmak istiyorsanız devletten bu konuda yardım alabilirsiniz. Devletin bazı sağlık kuruluşları bununla mücadele etmekte ve bağımlılara yol göstermektedir. Esrarı bırakmak istiyorum dediyseniz şimdiden ilk adımı atmışsınız demektir.

Bugün sizlere Esrarın kafası nasıldır hakkında bilgi vermeye çalıştık tekrar tekrar söylemek istiyorum “Vazgeçin”! Bu tür zararlı alışkanlıklar edinmeyin. Sizlere bir nebze de olsa yardımcı olduysak ne mutlu. Sizleri sağlıklı, mutlu, huzurlu görmek istiyoruz. Şimdiden kendinize iyi bakın değerli okurum.

Daha önceden sizlere bahsetmiş olduğum Esrarın Kafası Nasıl Geçer konulu makalemizi de okumanızı tavsiye ederim. Eğer çevrenizde bu tür zararlı alışkanlıkları olan birisi varsa ona yardımcı olmanız anlamında… Değerli okurum eğer halâ kullanmak varsa aklında aklına en değer verdiğin kişiyi getir ve onu yalnız bırakmak istemeyeceğini biliyorum. Hoşçakal!

Editör: TUNAHAN ERTAN