Bir çok araç kullanıcısı arabalarına özenle ve titizlikle bakmaktadır. Kaliteden ödün vermeyen hizmetimizle FA GARAGE olarak siz değerli müşterilerine; Seramik kaplama, cam filmi, pasta-cila hizmeti sağlamaktadır. Oldukça hesaplı fiyatlarıyla en kaliteli ürünleri kullanarak uzun ömürlü hizmet anlayışına sahiptir. İşletme sahibi Furkan Aygün siz müşterilerini sadece hizmet için değil, bir çay içmek için de bekliyor.

Fa Garage Adres

FA GARAGE ZONGULDAK adresi: Merkez Mahallesi Atatürk Caddesi No:20/J Kilimli Zonguldak. Siz değerli müşterilerine kaliteyi esas olarak görmüştür. Kaliteli, hoşgörülü, işinin ehli personeli ile kapılarını sizlere aralamaktadır.

Seramik kaplama nedir

Otomobilüseramik kaplamaüuygulaması aracın dış kaporta aksamında meydana gelebilen otomobil boyasında çizik, çatlak ve dökülmelerin önüne geçmek için uygulanan; boyayı koruyan ve aracın daha uzun süre ilk günkü gibi görünmesini sağlayan bir koruma yöntemidir.

Pasta cila nedir

Pasta cila uygulamalarının amacı,üaraç yüzeylerinde gözle görülemeyecek kadar küçük izlerin, leke ve pürüzlerin giderilmesi ve yüzeyin parlatılmasıdır. İyi bir pasta cila işlemi, aracın önce toz, leke ve kir kalmayacak şekilde yıkanması ve temizlenmesiyle başlar.

Cam filmi nedir

Camları daha koyu hale getiren malzemeye cam filmi adı verilir. Otomotiv sektöründe ise araç camlarının kaplanmasında tercih edilir. Termostatik polimer reçinesinden üretilen tipler, araçlarının camlarında film kullanmak isteyen sürücüler için uygundur.

Editör: TUNAHAN ERTAN