Faturalı Hatta Kredi
Faturalı Hatta Kredi

İstanbul, İzmir, Eskişehir, Bursa, Kocaeli, Kayseri, Konya, Gaziantep, Antalya, Ankara, Denizli, Beylikdüzü, Gebze, Mersin, Manisa ve 3 büyük operatör olan Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom İşletmecilerinden Faturalı Hat Kredisi Nasıl Alınır? çeşitli iller ve ilçeler? Faturalı hatta kredi nasıl kullanılır, ne anlama gelir, şartları nelerdir ve kredi çekme hesabı nasıl yapılır, güvenilir midir vb. Konuyla ilgili tüm bilgileri içeriğimizde detaylandırdık.

Faturalı Hatta Kredi Dolandırıcılığı Doğru mu? Dikkat!

Tüm operatörlerin faturalı hat kredisi alma prosedürleri genel olarak aynıdır. Ancak tüm operatörlerin para çekme koşulları farklı olabilir. Öncelikle satın almak istediğiniz operatörün internet sitesini ziyaret edin ve kredi çekme koşullarını kontrol edin. Kredi hesaplama süreci de operatörlere göre değişiklik gösterebilmektedir. Genel olarak kredi çekmek için belirli bir tutarın üzerinde fatura ödemeniz gerekebilir. Kredi çekme işlemleri güvenli bir şekilde gerçekleştirilir ve faturalı hat kredisi kullanım koşulları tarafınıza iletilir. Böylece kredi çekme şartlarını hangi operatörün karşılayacağını belirleyebilirsiniz.

3 Büyük operatörler, faturalı satılan kutusuz cihazların satışını yasal olarak kabul etmektedir. Bu, telefonun satın alındığı gün veya bir süre sonra yapılabilir ve bu nedenle yasalara aykırı değildir. Ancak 15.000 TL taksitle telefon aldığınızda takas karşılığındaü9.000 TL ve 10.000 TLügibi paralar alınca dolandırıldığınızı düşünebilirsiniz. Bu durumda satın alınan cihazın faturasının ve satış fiyatının satılan firma tarafından açıkça belirtilmesini tavsiye ederiz.

Bu tür durumlarla karşılaşmamak için faturalı hatta kredi çekilecek yerlere dikkat etmek gerekiyor. İlan aracılığı ile iletişime geçtiğiniz firmalar dolandırıcı olmadığı sürece ön ödeme talebinde bulunmazlar. Ancak sizinle iletişime geçer geçmez ödeme talebinde bulunurlarsa dolandırılma olasılığının farkında olun. Tüm uyarıları dikkate alarak faturalı hatta kredi nasıl alınır içeriğimizin devamında inceleyelim.

Faturalı Hatta Kredi Nasıl Alınır?

Faturalı hatta kredi çekebilmek için öncelikle kullandığınız faturalı hattın operatörüne başvurmanız gerekecektir. Operatörler başvurunuzu yaptıktan sonra faturalı hatlara (faturaya ek cihaz) kredi vermeyi düşündüklerini söyleyebilirler. Kredi almak için başvurunuzda istendiği gibi kredi notunuzun yüksek olduğundan emin olmanız gerekecektir. Ayrıca istenen belgeleri ve kimlik bilgilerini de sağlamanız gerekecektir. Bu sayede başvurunuz incelendiğinde faturalı hatta ek cihaz yani ek cihaz tanımlanan krediyi alabilirsiniz.

2023 yılında faturaya ek telefon alarak kredi kullanmak isteyen vatandaşlardan aranan şartlar var.

Faturalı Hatta Kredi Alma Şartları Nelerdir?

Faturalı hattan kredi alabilmek için 3 büyük operatör olan Vodafone, Türk Telekom veya Turkcell faturalı hatlardan birini kullanıyor olmanız gerekmektedir. Vodafone, Turkcell ve Türk Telekom üzerinden faturalı hat kredisi kullanmak isteyenler için şartlar aynıdır. Kullanmış olduğunuz hat için aylık fatura ödemelerini düzenli olarak yapıyorsanız, oluşturulacak puanın yüksek olması ve gerekli tüm şartları yerine getirmeniz durumunda hattan kredi alabilirsiniz. Şartları sağlayan kişiler sorgulama yaparak kredi başvurusunda bulunabilirler.

Vatandaşların faturalı hat kredisi kullanmak istediklerinde aranacak şartlar ise aşağıdaki gibidir:

 • Türk vatandaşı olmak ve 18 yaşını doldurmuş olmak.
 • Kimlik belgesi, pasaport veya nüfus cüzdanıyla geçerli bir kimlik belgesine sahip olmak.
 • Kullanılmak istenen telefonun operatörden fatura alınması.
 • Faturalı hat üzerinden kredi kullanmak için mutlaka faturalı hat kullanılması gerekmektedir. Normal hat ve faturasız hat sahipleri, faturalı hat üzerinden kredi imkanından yararlanamazlar.
 • Yeni faturalı kat kullanıcılarına telefon verilmediği için en az 6 aydır faturalı hat kullanıcısı olmaları gerekmektedir.
 • Ödemeler düzenli olarak yapılmalıdır.
 • Fatura bedelinin ödenmesi.
 • Abonelik sözleşmesinin imzalanması.
 • Kredinin kullanılacağı hatta fatura borcu bulunmamalıdır.
 • Yüksek tutarda kredi kullanacak olan kişiler iseüen az 12 ay faturalı hatükullanıyor olması ve faturalarını düzenli ödemiş olması şartlarını sağlamalıdır.
 • Kişinin farklı bir operatörden kayıtlı veya ek olarak kullandığı farklı bir hattı varsa borcunun olmaması faturalı hattan kredi almanın şartları arasında yer alır.

Faturalı kredi ile satın almak istediğiniz cihazı bulmak için öncelikle Türk Telekom, Vodafone ve Turkcell operatörlerinden birini seçmelisiniz. Ardından faturalı hattan kredi sorgulama yaparak cihazınızı seçebilirsiniz. Faturalı hattan kredi sorgulama avantajlarından bazıları; Hiçbir masraf ödemeden anında kredi, 6 aya varan faizsiz ödeme vadeleri ve taksit seçeneği ile kolay taksit imkanı ile cihaz satın alma fırsatı bulunmaktadır.

Faturalı Hat Kredi Sorgulama 2023 Kesin Yöntemi (Hat Puanı Sorgulama)

Faturalı hattan kredi çekmek isteyen kişilerin kredi türü, kredi tutarı ve vade seçeneklerinden yararlanabilmesi için öncelikle hat puanı sorgulaması yaparak hangi telefonlara hak kazandığını öğrenmesi gerekmektedir.

Operatörünüz tarafından sağlanan kredi notu sorgulama hizmeti, faturalı hat kullanıcılarının puanlarını değerlendirmelerine ve satın almak istedikleri cihazlar için kredi almalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Kullanıcılar, operatörünüzün bulunduğu mağazalarda yetkili kişi ile iletişime geçerek anında sorgulama yapabilir ve sonuçlarını öğrenebilir. Ayrıca hak ettikleri cihazları satın almak için gerekli olan diğer koşulları da öğrenme fırsatı buluyorlar.

Türk Telekom Faturalı Hatta Kredi Nasıl Alınır?

Türk Telekom faturalı hat kredisi kullanımında, Bireysel hat kullanıcıları, Kredi Kayıt Bürosu’ndan aldıkları Risk Raporu’nun olumlu olması halinde hattındaki kredilerini kullanabilirler. Hattaki kredi kullanımı için yeterli kullanıcı puanına sahip cihazları seçerek kredinizi kullanabilirsiniz. Müşterilerin kredilerini kullanabilmeleri için bu adımları tamamlamaları gerekir.

Türk Telekom kredi notunu sorgulamak içinü“T.C kimlik numarası boşluk doğum yılınızı”üyazarakü1122’eükısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz.ü1 ile 1900 kredi notuüolan kişiler cihaz tercihi yapabilirler. Ayrıcaü444 1 444 müşteri hizmetleriünumarasını aradığınızda kredi puanınızı öğrenebilirsiniz.

Kredi almak için öncelikle kredi başvurusu yapmanız gerekmektedir. Kredi başvurunuzu Türk Telekom şubelerinden, internet üzerinden veya aracı firmaları tercih ederek yapabilirsiniz. Başvurunuz kabul edilirse dilediğiniz gibi ödemeli kredi alabilirsiniz. Kredinizi almadan önce önemli detayları öğrenmek ve kredinin geri ödeme planını anlamak için Türk Telekom yetkililerine danışmanız önerilir.

Online başvuru için izlenmesi gereken adımlar şu şekildedir:

 • İlk olarakümobil müşteriler için sunulan telefonların olduğu sekmeye giriş yapmanız gerekiyor.
 • Liste halinde sunulan telefonlar arasından tercih yapmış oldunuz cihaza tıklayınız.
 • Teklifler sekmesindenütarifeye eküseçeneğinden aylık ödeme tutarı ve taahhüt süresini görebilirsiniz.
 • Buradan online işlemler sekmesinin bireysel sekmesinden giriş yaparak ödeme işlemlerini tamamlayabilirsiniz.

Bu yöntem ile alacağınız cihazı satarak kredinizi kullanabilir ve faturanıza eklenecek kredi tutarını düzenli olarak ödeyebilirsiniz.

Türk Telekom Online Faturaya Ek Telefon Almak İçin Yapılması Gerekenler Nelerdir?

Türk Telekom Bireysel Müşteri Girişi sekmesinden telefon numaranızı yazıp şifre içinü“şifre 9520 yazın”a SMS göndererek diğer işlemlere ilerleyebilirsiniz.

Online telefon alışverişlerinde kredi kartlarınız ile nakit ya da faturalı vade seçeneği ile alışveriş yapabilirsiniz. Faturanızı ödemeden önce kredi kartınız ile para çekmenizi sağlayan kredi fırsatlarından da yararlanabilirsiniz. Faturalı alışveriş yaptığınızda alışveriş yaptığınız mağazaya göre vadeli ödemelerinizi kredili olarak da yapabilirsiniz. Dilediğiniz zaman telefonunuzu değiştirerek kredinizi çekebilirsiniz.

Turkcell Faturalı Hatta Kredi Çekme Yöntemleri Nelerdir?

Turkcell, müşterilerin faturalı hat kredisi başvurusunu kolaylaştırmak için operatör mağazalarının veya müşteri hizmetlerinin kredi notunuzu öğrenmesini ve sizi bilgilendirmesini sağlar. Krediyi kullanmak için uygun bir telefon, tablet veya bilgisayar satın almalısınız. Turkcell, müşterilerini online olarak sözleşme imzalama veya kredi başvurusu yapma konusunda da desteklemektedir.

Turkcell Faturalı Hattın ne kadar kredi kullanacağını öğrenmek için öncelikle yapmanız gerekenler:

 • Türkcell Mağazaları
 • Dijital Operatör
 • Türkcell Müşteri Hizmetleri (0532 532 00 00)
 • PaycellüUygulamaları üzerinden Turkcell Faturalı Hattınıza kayıtlı olan numaranızı kullanarak Turkcell’in mobil uygulamasına giriş yapmalısınız.
 • Uygulamaya giriş yaptıktan sonra, “Faturalar” sekmesini seçin ve “Kredi Durumu” seçeneğini tıklayın.
 • Kredi durumunuzu görüntüleyebilirsiniz.

Paycell Limit Sorgulama

Turkcell kullanıcıları öncelikle Paycell uygulamasını kullanarak faturalı hattan çekebilecekleri kredi limitlerini kontrol etmelidir. Kullanıcılar, Paycell uygulamasını kullanarak kredi limitlerine erişebilir ve limitlerini güncelleyebilir. Ayrıca Turkcell kullanıcıları, Paycell uygulamasını kullanarak faturalarını ödeyebiliyor, promosyon kazanabiliyor veya kampanyalardan yararlanabiliyor.

Limit sorgulama için yapılması gerekenler şu şekildedir:

 • Müşteri için Paycell sisteminde bir hesap oluşturulmalıdır. Bunun için cep telefonunuza Paycell uygulamasını indirmelisiniz.
 • Uygulamayı açın ve kayıt olun.
 • Cep telefon numaranızı, şifre ve mail adresinizi girip kayıt işlemlerinizi gerçekleştirirken kayıt olduktan sonra mail doğrulama kodunuzu yazın.
 • Paycell uygulaması açılışında şifre belirleyin ve bu şifre ile giriş yapın.
 • Hesaba belirli bir limit atanmalıdır.
 • Müşterinin kimlik bilgileri ve limit bilgileri Paycell’e kaydedilmelidir.
 • Sonrasında ana sayfada yer alan “Tüm İşlemler” seçeneğine tıklayın.
 • Müşterinin kart bilgileri ya da diğer ödeme yöntemleriyle sisteme tanımlanmalıdır.
 • Açılan yeni sayfanın alt bölümünde yer alan ”Kredi Limitini Öğren”übutonuna tıklayınız.
 • Müşterinin kimliğini doğrulamak ve limit sorgulama işlemi için gerekli doğrulama yöntemlerinin uygulanması gerekmektedir.
 • Limit sorgulama sonuçları müşteriye iletilmelidir.
 • Turkcell faturalı hattınıza tanımlı olanükredi miktarıügösterilir.

Turkcell faturalı hat üzerinden ne kadar kredi çekebileceğinizüPaycellüuygulamasıyla bu şekilde öğrendikten sonra Turkcell hat sahipleriü3.000 TL ile 10.000 TLüolmak üzere sistem üzerinden size kredi gibi fatura üzerinden taksitlendirme yaparak cihaz verilmektedir.

Bu ek cihazıü3-6-9-12 ayütaksitlerle ödeyebilir ve verilen cihazı nakde çevirerek ihtiyacınız olan parayı karşılayabilirsiniz. Paycell üzerinden kredi çekildiğinde geri ödemesi telefon faturalarına yansıtılabiliyor.

Faturaya Ek Cihaz Seçimi Nasıl Yapılır?

Faturaya ek cihaz seçimi kullanıcının kendi ihtiyacına ve bütçesine göre yapılır. Kullanıcı, faturaya eklenecek cihazların özelliklerini ve fiyatlarını karşılaştırarak kendisine en uygun seçeneği bulmalıdır. Ek cihaz farklı özelliklere sahip olduğu için kullanıcı hangi alanda daha çok kullanacağına ve hangi özelliklere ihtiyacı olduğuna karar vermelidir. Ayrıca kullanıcı, cihazın kullanım ömrü ve çevre koruma özelliklerini de göz önünde bulundurmalıdır.

Faturaya eklenecek Cihazı seçmek için Turkcell resmi web sitesini açtığınızda Ana sayfadaü“Cihazlar” menüsüne tıklayın, istediğiniz cihaz modeli üzerindeü“Tarifeye Ekle”üseçeneğini seçin ve onaylayıp onaylayın. anlaşmalar. Cihazınızı kargo ile veya herhangi bir Turkcell mağazasından adresinize teslim ettirebilirsiniz.

Akıllı Telefon ve Laptoplarda 12 aya, Tabletlerde 6 aya, Aksesuar ürünlerinde 36 aya varan taksit imkanlarından yararlanabilirsiniz. Yasal olarak 4.500 TL’nin üzerindeki cep telefonları için kullandırılan kredilerin azami vadesi 6 aydır. Turkcell faturalı hat sistemi sayesinde kazandığınız puanlara göre cihaz alıp daha sonra bu cihazı satarak nakite çevirebilirsiniz.

Vodafone Faturalı Hatta Kredi Çekme Yöntemi 2023

Vodafone Faturalı Hat Para Çekme 2023 Yöntemi hakkında bilgi almak için Vodafone Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçilmesi önerilir. Vodafone faturalı hattında kredi kullanabilmek için kredi puanınızın yeterli olması ve size özel cihaz tekliflerinin sunulması gerekmektedir. 3-6-12 ay vadeli kredinizi cihazınıza göre kullanabilirsiniz. İşletmeci, kredi kullanabilmek için müşterilerinden belirli şartları yerine getirmesini ister.

Vodafone faturalı hat kredisi çekme koşulları aşağıdaki gibidir:

 • Başvuru sahibinin Türkiye’de kayıtlı bir vatandaş veya gerçek kişi olması gerekmektedir.
 • Başvuru sahibinin, Vodafone tarafından geçerli bir fatura adresi belirtmesi gerekmektedir.
 • Faturalı bireysel veya esnaf Vodafone abonesi olmanız gerekmektedir.
 • Tercih ettiğiniz cihaz kampanyası için uygun kredi puanına sahip olmalısınız.
 • Başvuru sahibinin, kredi çekme için gerekli tüm evrakların tamamını yanında bulundurması ve güncel bir kimlik belgesi göstermesi gerekmektedir.
 • Başvuru sahibinin, başvurusu onaylandıktan sonra Vodafone’a ödeme süresini karşılayacağına dair imza atması gerekmektedir.
 • Kredi çekme talebi, Vodafone tarafından belirlenen teminat seviyesinin üzerinde olmaması gerekmektedir.
 • Başvuru sahibinin, vergi ve diğer borçlarının zamanında ödenmesi gerekmektedir.
 • İstenen diğer özel durumlarda Vodafone tarafından başvurunun reddedilebilmesi gerekmektedir.
 • Krediyi kullanabilmek için son 30 gün içinde tarife değişikliği yapmamış olmanız ve son 48 saat içinde SIM kartınızı değiştirmemiş olmanız gerekmektedir.
 • Kara listede olmamalısınız.
 • Adınıza kayıtlı en fazla 3 cihaz kampanyasına kayıt olabildiğiniz için daha önce 3’ten fazla cihaz kampanyasına katılmamış olmanız gerekir.

Vodafoneüonline başvuruüsekmesine giriş yaparak tarifenize ek cihaz sorgulaması yapabilirsiniz.

Telefon numaranız ile giriş yapacağınız sekmede giriş şifresini almak için “S” yazarakü7000‘e sms gönderebilirsiniz. SMS ile gönderilen mesajın ardından gelen onay kodu ile sisteme giriş yapabilirsiniz.

Cihaz tercihinizi yapmak için Vodafone Side uygulamasına giriş yaptıktan sonra Ek Cihazlar sekmesine tıklayınız. Buradan dilediğiniz cihazı seçerek kredinizi kullanabilirsiniz. Değişiklikleri kaydetmek için sayfadaki Kaydet düğmesini tıklamanız yeterlidir.

Ek cihazlar sekmesinden faturalandırmaya devam edildiğinde 0 farklı cihaz uyarısı çıkıyor yani hattınıza uygun telefon yok. Kredi notunuzu düzelterek tekrar başvurabilirsiniz.

Vodafone Faturalı Hatta Kredi Vade Süresi Ne Kadar?

Vodafone Faturalı Hatta kredi vade süresi 6 ay kadardır. 3.500 TL’nin altındaki cihazlar 12 ay, 3.500 TL’nin üzerindeki cihazlar ise 6 ay vade ile satılıyor.

Vodafone Faturalı Hat Kredi Sorgulama 2023

Müşteri hizmetlerinden ve Vodafone Kullanıyorum uygulamasından faturalı hat kredisi sorgulama yapabilmek için kullanıcının Vodafone numarasını girip doğrulaması gerekecektir. Vodafone bayilerinden faturalı hat kredisi sorgulama işlemi yapabilmek için kullanıcının faturasını ibraz etmesi ve doğrulaması gerekebilir. Yapılan sorgulama sonucunda kullanıcının hangi telefona hak kazandığı öğrenilecektir. Aynı iletişim kanallarından puan sorgulama da yapılabilir; Bu sayede kullanıcının mevcut puan durumu öğrenilecek ve telefondan alınabilecek puanlar ortaya çıkacaktır.

Faturalı Hat Üzerinden Kredi Çekme Hesaplaması 2023 Güncel

2023 yılı için tahmini faturalı hat kredisi ücreti hesaplamak için dikkate alınması gereken bilgiler aşağıdaki gibidir:

 1. Kredi limitiniz
 2. Kredinin faiz oranı
 3. Ay sonunda ödenecek faturalı hat kredisi ücreti
 4. Herhangi bir anapara ödemesi
 5. Kredinin vade süresi.

Hesaplamada bu bilgilere göre, kredinin vadesi sonunda toplam ödenecek tutarı hesaplayabilirsiniz. .

CEPTETEB, Vodafone kullanıcılarına özel faiz oranları ile kredi imkanı sunmaktadır. Kredi başvurusu yapabilmek için Vodafone yan hat uygulamasına giriş yaparak kampanya sayfasına ulaşmanız gerekmektedir. Vodafone kullanıcıları, Findeks kredi notuü1.850üve üzeri olan kişilere 36 aya varan vadelerle kredi imkanı sunuyor.

Vodafone müşterilerine özelüCEPTETEBüİhtiyaç Kredileri,ü1.000 TL ile 75.000 TLüarasında en az 3 ay ve 36 aya kadar vade seçenekleriyle kullanılabiliyor. Adayların kredileri onaylandıktan sonra müşteri hizmetleri gerekli belgeleri imzalamak için sizinle iletişime geçecektir.

Evraklar tamamlandıktan sonra krediniz internet veya mobil şube aracılığıyla hesabınıza aktarılacaktır.

2023 yılında Faturalı Hat Kredisi Hesaplaması aşağıdaki gibidir:

Kredi TutarıFaiz OranıVade SüresiAylık Ödeme Tutarı
10.000 TL%1,6412 Ay948,50 TL
30.000 TL%2,4024 Ay1.771,42 TL
75.000 TL%2,4024 Ay4.428,56 TL

Vodafone Faturalı Hatta Kredi Hesaplaması 2023

Ayrıca kredinizin başında ve her ay sonunda kredinizin faiz oranını ve limitini kontrol etmeniz önerilir. Bu sayede yüksek faiz oranlarından kaçınarak ve kredi limitinizi koruyarak kredi ödemelerinizi sorunsuz bir şekilde yapmanız mümkün olacaktır.

3 Operatör Üzerinden Faturalı Hat üzerinden Kredi Çıkaran Aracı Firmalar 2023

En az 6 ay ve 12 aydan fazla Vodafone, Turkcell, Türk Telekom faturalı hattı olan ve acil kredi arayanlar için aracı firmalar aynı gün ön ödemesiz Türkiye’nin her yerinde kredinizi alabilirsiniz.

ÖzellikleüEk CihazüFaturalandırmasında, konforlu ve kolay kredi çözümleri sunan aracı kurumları arayabilirsiniz. Bunlar, 5.000 TL’den 15.000 TL’ye kadar istediğiniz tutarda kredilendirme imkanı sunarlar ve böylece ödemelerinizi daha kolay gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca, kredi koşullarını ve anlaşılır faiz oranlarını değerlendirerek en uygun fiyata ihtiyaçlarınıza kredi çözümü bulabilirsiniz.

3 Operatör üzerinden faturalı hat üzerinden kredi çıkaran aracı firmalar 2023 firmalar ise aşağıdaki gibidir:

 • Başkentkredifinans
 • Faturayahemenkredi
 • Hatlaranakitimkanı
 • Hercebenakitin
 • Bikredim
 • Kayafinans aracı firmalardır.

Faturalı Hatta Kredi Veren Güvenilir Yerler Neresidir?

Faturalı hatta kredi vermek için en güvenilir yerler 3 operatördür. Faturalı hatta kredi veren güvenilir yerler arasında bankalar, aracı kurumlar, bireysel finans kurumları ve dijital finans kurumları bulunmaktadır. Bankalar, aracı kurumlar ve bireysel finans kurumları faturalı hatta kredi sunmak için düzenlenmiş olan kanunlara uygun olarak çalışmaktadır. Dijital finans kurumları ise, müşterilerine hizmet veren ve hizmetlerini faturalı hatta kredi ile destekleyen yeni nesil finans kurumlarıdır.

Faturalı Hattan Kredi Çekmek Gerçek mi? Bu Yöntemle Kredi Kullanan Var mı?

Evet faturalı hattan kredi çekme yöntemi gerçektir. Vodafone, Türk Telekom ve Turkcell faturalı hatlarınızdan cihaz alıp satabilir, kredi olarak nakde çevirebilirsiniz. Bunların dışında faturada nakit olarak kredi çekmek mümkün değildir.

Evde İnternet Faturamla Kredi Çekebilir miyim?

Hayır, evde internet faturasıyla kredi çekmek mümkün değildir. Bankalardan kredi çekmek için belirli kriterlerin karşılanması gerekmektedir. Bu kriterler arasında kişisel geliriniz, çalışma durumunuz, kredi notunuz ve geçmiş ödeme geçmişiniz yer almaktadır. Ancak Turkcell ve Türk Telekom ev interneti müşterileri faturalarına tablet alabiliyor. Alacağınız tablet telefon kredisinde olduğu gibi değerlendirebilirsiniz.

Fatura Puanlarım Cihaz Almak İçin Yeterli Değil, Ne Yapmalıyım?

“Fatura Puanım Cihaz Almaya Yetmiyor”üdiyorsanız, aylık telefon faturalarınızı düzenli ödeyip faturalı hat kredisi koşullarını yerine getirerek tekrar faturalı hat başvurusunda bulunabilirsiniz.

Ne Kadar Faturalı Kredi Alabilirim?

Kredi notunuz ne kadar yüksekse o kadar çok kredi çekebilirsiniz. Kredi puanları, kredi kuruluşları tarafından bireysel mali durumun kişisel bir değerlendirmesi yoluyla belirlenir. Genellikle bankalar, kredi kartı şirketleri ve diğer finans kurumları kredi limitinizi kredi puanlarınıza göre belirlemektedir. Güçlü bir kişisel mali durum, kredi puanınızı artırmanıza yardımcı olacaktır.

Editör: TUNAHAN ERTAN