Fiat Türkiye’nin en ucuz 2020 model sıfır aracını satışa sundu. Pandemi süreci ile artan sıfır araç fiyatlarına kıyasla fiyatlarını rakiplerinin altında tutmaya çalışan İtalyan otomotiv devi, yeni araç satın almak isteyenleri Türkiye’nin en uygun araç modelleri ile buluşturuyor. İşte Türkiye'nin en ucuz aracı fiyatı ve kampanya ayrıntıları...

Erdoğan, Özgür Özeli Ziyaret Etti Erdoğan, Özgür Özeli Ziyaret Etti
ü
ü
TÜRKİYE'NİN EN UCUZ ARACINI FİAT SATIŞA SUNUYOR!

Fiat yayınladığı Aralık ayı fiyat listesi ile Türkiye'nin en ucuz aracını satışa çıkardı. Ticari araçlar sınıfına yer 2020 model Fiat Fiorino CombiüPop 1.4 Fire 77HP 114.900 TL fiyat etiketi ile satışa sunuluyor. Bu kampanyalı fiyatın haricinde İtalyan otomotiv devi finansman takviyesi ve uygun vade şartları ile müşterilerinin araca ulaşmasını bir oldukça kolaylaştırıyor.

FİAT FİORİNO İÇİN 60 BİN TL'YE KADARü%0 FİNANSMAN FIRSATI SUNUYOR

Fiatü0 km 2020 model yılı tüm Doblo, Fiorino ve Pratico modellerindeüü‘’Marka Kasko’’ yaptırılması durumunda 60.000 TL 12 ay %0 faiz fırsatı ile tüm müşterilerine finansman takviyesi sağlıyor. Kampanya Nakit indirim kampanyası ile birlikte kullanılamamakla birlikteü31.12.2020 tarihinde sona erecek.

Editör: TUNAHAN ERTAN