GÖZ İLTİHABI NEDİR?

Göz İltihabı- Göz Şişmelerine Son! One More Bandı Göz Hastalıklarını İyileştiriyor. Oküler iltihap olarak da adlandırılan göz iltihabı, gözlerin bir veya daha fazla bölümünün şişmesi ile karakterize bir durumdur ve basit tahrişten belirli hastalıklara kadar değişen çeşitli faktörlerin neden olduğu bir durumdur.

Göz, üç farklı katmandan oluşur: retina, uvea ve sklera. Retina en içteki tabakadır ve uvea göze kan sağlayan damarları ve arterleri içerir. Sklera adı verilen en dış katman koruyucu katman görevi görür ve beyaz renktedir. Görsel bilginin yorumlanması için gözden beyine sinyaller gönderen optik sinirler, gözün arkasındaki sklera ile bağlantılıdır.

İltihaplanma tabakaların herhangi birinde olabilir. Böylece durum, gözün etkilenen kısmına göre sınıflandırılır. Sınıflandırmalar, tüm gözü etkileyen iltihabı ifade eden genel bir terim olan Sklerit, Ön Üveit, Orta Üveit, Arka Üveit ve Panuveit’tir.

GÖZ İLTİHABI,GÖZ ŞİŞMELERİNE SON! ONE MORE BANDI İYİLEŞTİRİYOR

1-Bir bant sağ kürek kemiği üzerine yapıştırın.

Prof Dr. Çınar Yenilmez Yorum ve Yorumları Prof Dr. Çınar Yenilmez Yorum ve Yorumları

2-Bandı küçük parçalar halinde kesip göz çevresine yapıştırın.

3- Yada bir tam bandı bir litre suda 2 saat beklettikten sonra sıvıyı bir damlalığa koyup günde 3 defa 3 er damla damlatın(biraz yakabilir). göz iltihabı

ONE MORE BANDI NASIL KULLANILIR?

- ÖNEMLİ:Bant kullanım süresince günlük en az 2 litre su tüketin.Kan dolaşımı hızlandığı için ve toksinleri vücuttan atmak için su tüketimi önemlidir.

- Bantların ambalajını kesinlikle açık bırakmayın iyice kapatın hava almasın, bantların etkisi gider.

- Bandı 48 saat sonra çıkarıp yenisini yapıştırın.

- Bandı metal bir şeyle kesmeyin. Plastik bıçakla kesin yada ikiye katlayıp yırtın.

- Bandın yapıştırıldığı bölge tüysüz, temiz ve kuru olmalıdır.

- Bant takılı olduğunda kan dolaşımı hızlandığı için ve hasarlı bölgeye müdahale ettiği için bazı bünyelerde nadiren ağrı olabilir, bandı çıkarmadan tedaviye devam edin.

- Cildi hassas yada alerjik olan kişiler bantları çeyrek kullanmaya başlasın, cildi alışınca tam banda dönsün.

- Bünyeye ve hastalığa göre etkisi farklı olacağından, etkisini görmek için en az 5 bant kullanılmalıdır.

- Hastalığın tamamen tedavi olması için yaklaşık 3 ay aralıksız kullanılmalıdır. Bu süreç hastalığa ve bünyeye göre değişebilir.

- Bel bölgesine uygulanacaksa pansuman bandı ile desteklenebilir veya bandı ikiye bölüp her ikisi de belin ortasına yapıştırılabilir.

- Bantların sarı etiketini içme suyuna koyup için.

-B12 bandı kulak altına yapıştırılır. Melotoni bandı alına yada kulak altına yapıştırılır. Omevia bandı kulak altına yapıştırılır.

ONE MORE BANDI ÇEŞİTLERİ NELERDİR? NE İŞE YARAR?

PAİNLESS NİGHT GLU

üOne More’un en çok kullanılan ve bir kaç dakika içinde etkisini gösteren ürünüdür. Vücudun kendi kendini iyileştirmesini ve daha mükemmel hale gelmesini sağlar. Her türlü hastalığa ve soruna birebir çözüm sunar!

İçerisinde: Altın Kore Ginsengi, Gümüş İyonu, Glukozamine, 32 Çeşit Saponin, Organik Germanyum, Kalsiyum, Potasyum ve Magnezyum bulunuyor.

B12 PLUS

Öncelikle ağız yoluyla alınmadığı için vücudunuza b12 vitaminini %100 olarak almanızı sağlar. Günlük B12 vitamin ihtiyacının %100'ünü karşılamak için üretilmiştir.

İçerisinde: Vitamin B3, Vitamin B12, Vitamin E, Vitamin C ve en faydalı Folik Asit bulunuyor.

MELATONİN PLUS

üSinir, stres, iş yoğunluğu, trafik, maddi sıkıntılar ve ailesel problemler derken uyku düzenimiz tamamen mahvoluyor! Yeterince uyumazsanız ömrünüz kısalır, kolay hastalanır ve hiç bir zaman istediğiniz hayatı yaşayamazsınız. Çünkü hiç bir şeye odaklanamaz ve üretemezsiniz! Sürekli halsiz, zayıf, yorgun ve hayattan soğumuş olursunuz. İşte One More Melatonin Plus sizi bu dertten kurtarıyor!

İçerisinde: Melatonin takviyesi, Gül ve Lavanta yağı özü bulunmakta.

SLİM STYLE

Kilo vermenin püf noktası iradeye hakim olmaktır! Fakat çoğu insan kolayına kaçarak zayıflama ilaçları kullanıyor. Kullandığı sürece etkili olup, bırakınca verilen kiloları fazlasıyla aldıran ürünlerden bıktıysanız Slim Style tam size göre! Tokluk hissi verir, iradenize hakim olmanızı sağlar, metabolizmayı hızlandırır, yağ yakımını maksimuma çıkarır, ani açlık hissini ve tatlı krizlerini ortadan kaldırır!

İçerisinde: Spirulina (seaweed extract), Palmitoyl Triptide, L-Carnitine (sporcuların vazgeçilmezi), Organik Zencefil, Yeşil Çay, Guarana ve Garcinia Gambogia bitkilerinin özü bulunuyor.

OMEVIA

Saçınızdan tutunda ayak tırnağınıza kadar her zerreyi daima genç ve diri tutan, hücreleri yenileyerek ışıl ışıl parlamanızı sağlayan, yaş ilerledikçe sürekli genç kalmanızı sağlayan iki takviye vardır:

1 — Omega 3

2 — Koenzim Q10

İşte bunlarda Omevia bandının içinde günlük olarak size ihtiyacınızın %100'ünü karşılamak için bulunmakta!

İçerisinde: Omega 3, Koenzim Q10, DHEA ve Pregnenolone bulunuyor.

LUMİERE

Cildi dışarıdan değil, içeriden beslediğiniz zaman etki eder. Kremler, solüsyonlar, maskeler ve bildiğiniz diğer cilt bakım ürünlerini unutun! Lumiere cilt bakım seti sizi büyük bir zahmetten kurtarıp haftada sadece 1 defa uygulamanız karşılığında, her gün cilt bakımı yapıyormuşcasına mükemmel sonuçlar verir!

İçerisinde: Cilt maskesi ve kolajen bant bulunuyor. Maske ve bant hakkında detaylı bilgi almak için medikaltakviye.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

One More Bandının Etki Alanları/Desteklediği Rahatsızlıklar

Bel Fıtığı, Kronik Ağrılar, Boyun Fıtığı, Eklem Problemleri, Deri Hastalıkları, Fibromiyaji, Anti-aging, Kolesterol, Ms-Als, Görme Kaybı, Astım Bronşit, Sedef/Egzama, Migren, Dolaşım Bozuklukları, Varis, Odaklanma, Cinsel Problemler, Vitamin Eksiklikleri, Menisküs, Parkinson, Vertigo, İşitme Kaybı Bulantı Kusma, Depresyon, Alzheimer, Kalp/Damar Rahatsızlıkları, Damar Tıkanıklığı, Şeker/Diyabet, Tansiyon, Timörler, Koah, Obezite, Kanser, Hiper Aktivite, Hareket Edememe

Editör: TUNAHAN ERTAN