Herkes Doğuda Sanıyor, İşte Türkiye'nin En Soğuk İli. Türkiye'de bu gece en düşük hava sıcaklığı, sıfırın altında 21,8 dereceyle Bolu'da ölçüldü.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü 1711 Otomatik Meteoroloji Gözlem İstasyonu'ndan alınan il ve ilçelere ait meteorolojik parametrelerde, bu gece Bolu Türkiye'nin en soğuk ili olarak kayıtlara geçti.

Akşam saatlerinde kar yağışının etkisini kaybetmesiyle Bolu'da aşırı soğuk meydana geldi.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü 1711 Otomatik Meteoroloji Gözlem İstasyonu'ndan alınan il ve ilçelere ait meteorolojik parametrelerde, bu gece Bolu Türkiye'nin en soğuk ili olarak kayıtlara geçti.

Akşam saatlerinde kar yağışının etkisini kaybetmesiyle Bolu'da aşırı soğuk meydana geldi. Herkes Doğuda Sanıyor, İşte Türkiye'nin En Soğuk İli, Bolu Türkiye'nin En Soğuk İli, Bolu'da Soğuk Eksi 21 Dereceye Ulaştı, Bolu'da Kar Yağışı Devam Ediyor, Bolu Dağında Kar Yağışı Ulaşımı Yavaşlattı, Bolu Sağanak Kar Yağışı, Kentler Olumsuz Etkilendi, Türkiye'nin En Soğuk Günü Yaşandı

ABANT GÖLÜ SIFIRIN ALTINDA

Meteoroloji Genel Müdürlüğünün Bolu Batı Karadeniz Orman Araştırma İstasyonunda hava sıcaklığı sıfırın altında 21,8 derece olarak kaydedilirken, Abant Gölü ise sıfırın altında 17,9 derece ile ikinci sırada yer aldı.

Türkiye'nin en soğuk üçüncü yeri ise sıfırın altında 17 dereceyle Ankara'nın Çamlıdere ilçesine bağlı Çamkoru oldu.

Bolu'da Kar Yağışı Devam Ediyor

BOLU Dağı'nın D-100 Karayolu geçişinde sabah saatlerinde etkili olan kar yağışı ulaşımı yavaşlattı. Karayolları ekipleri, kar küreme ve tuzlama çalışması yaptı.

Bolu Dağı'nda 2 gün boyunca hafif şekilde aralıklarla etkili olan kar yağışı, bugün sabah saatlerinde de devam etti. D-100 Karayolu Bolu Dağı geçişinde etkili olan kar yağışı nedeniyle Karayolları ekipleri bölgede kar küreme ve tuzlama çalışması yaptı. Yağış nedeniyle ulaşım yavaşlasa da Karayolları ekiplerinin çalışmasıyla yolda herhangi bir aksaklık yaşanmadı.

Herkes Doğuda Sanıyor, İşte Türkiye'nin En Soğuk İli, Bolu Türkiye'nin En Soğuk İli, Bolu'da Soğuk Eksi 21 Dereceye Ulaştı, Bolu'da Kar Yağışı Devam Ediyor, Bolu Dağında Kar Yağışı Ulaşımı Yavaşlattı, Bolu Sağanak Kar Yağışı, Kentler Olumsuz Etkilendi, Türkiye'nin En Soğuk Günü Yaşandı

Editör: TUNAHAN ERTAN