Karşılaşma kademeni görmek için 5 yerleştirme oyunu daha oyna hatasını valorant ekranlarında almaktayız. Valorant oyuncularının oldukça rahatsız olduğu bu konuya açıklık getireceğim. Eğer hesabınız yeniyse ve sürekli derecesiz maçalar oynuyorsanız doğru adrestesiniz. 5 maç daha oyna diyor ancak her maç oynadığınızda eksilmiyorsa burada yapmanız gereken bir şey var demektir. Yerleştirme oyunu nedir.

İlk derecenizi almak için Rekabetçi modda toplam 5 yerleştirme maçı tamamlamanız gerekir. Yani rekabetçi moda geçmek işçin de 20 maç kazanmanız gerekmekte. 20 maç derecesizde kazandıktan sonra 5 tane rank maçı girebilirsiniz.

5 Yerleştirme oyunu daha oyna

Taktiksel bir FPS oyunu olan Valorant'ta ilk 5 maçınızda gösterdiğiniz performansa göre bir lige yerleştirilirsiniz. Lig atlama da en önemli nokta ise maçı kazanmanızdır. Oynadığınız karşılaşmayı kazandıktan sonra, maç içerisindeki performansınıza göre yükselme şansınız daha fazla yükseliyor.

Valorant Nedir

Valorant, League of Legends oyununun yapımcıları Riot Games tarafından geliştirilip yayınlanan bir free-to-play, çok oyunculu, birinci şahıs nişancı video oyunudur. Valorant counter strike oyununa oldukça benzemektedir. Tek farkı, karakterlerinin güçlerinin olması.

Editör: TUNAHAN ERTAN