Yerli komedi türündeki 2023 yapımı 'Kolpaçino 4 4’lük' filmi, Aydemir Akbaş ve Şafak Sezer'in başrolünde yer alıyor. Bu film, Komedi türünün renkli örneklerinden biri olan 'Kolpaçino' serisinin dördüncü halkasıdır ve önceki hikayelere sadık kalmaktadır. Bir grup eski dostun, yaşadıkları zorlu olayların ardından kopan bağları tekrar birleşir ve komedi dolu maceralara atılır.

Kolpaçino 4 4’lük izle

Farklı karakterlere sahip olan bu grup, eski arkadaşlarıyla bir araya geldiklerinde çılgın ve eğlenceli olaylarla dolu yeni bir başlangıç yapar. Ancak, zamanla işler yine karmaşık bir hal alır. Film, Özgür'ün hayatındaki yeni maceraları ve eski arkadaşlarıyla yaşadığı hesaplaşmayı ele alacak ve beklenmedik komik olaylar zincirini izleyicilere sunacak.

Kolpaçino izlemek için: Kolpaçino 4

Oyuncu kadrosunda Şafak Sezer, Aydemir Akbaş, Serkan Şengül, Ali Çatalbaş, Ömer Kurt ve Arif Burak Öncü gibi eski oyuncuların yer aldığı film, yönetmenliğini Kamil Çetin'in üstlendiği, senaryosunu ise Şafak Sezer'in kaleme aldığı bir yapım. Bu komedi dolu macerayı izlemek isteyen tüm sinema severlere keyifli seyirler dileriz.

Kolpaçino oyuncuları

Kolpaçino 4 4’lük oyuncu kadrosu: Şafak Sezer, Aydemir Akbaş, Serkan Şengül, Ali Çatalbaş, Ömer Kurt, Arif Burak Öncü, Mehmet Ali Erbil, İbrahim Tatlıses, Serdar Ortaç.

Editör: TUNAHAN ERTAN