Özgür ve Sabri, uzun süren husumetlerine son vermek ve hesaplaşmak için bir mekanda buluşma kararı alırlar. Ancak, Tayfun'un nişanlanmadan önce düzenlediği son kumar gecesi, işleri beklenmedik bir şekilde karmaşık hale getirir. Kolpaçino 4 izle seyret.

Kolpaçino 4 izle seyret

Özgür, özel gecede Tayfun'un davetiyle buluşmaya karar verir. Ancak, Vural ve adamlarının mekâna gelmesiyle işler tamamen değişir. 12 Ocak 2024 Cuma günü vizyona girecek olan bu komedi filmi, 95 dakikalık eğlenceli bir macerayı seyirciyle buluşturacak.

Kolpaçino 4 oyuncuları

Şafak Sezer'in canlandırdığı Özgür, Aydemir Akbaş'ın hayat verdiği Sabri, Ali Çatalbaş'ın Tayfun'u, Serkan Şengül'ün Şahin'i ve Abidin Yerebakan'ın Ekrem Abi karakteriyle dopdolu bir oyuncu kadrosuna sahip olan bu filmde, Kubilay Penbeklioğlu, Ömer Kurt, Burak Öncü, Mehmet Ali Erbil, İbrahim Tatlıses, Cengiz Kurtoğlu, Serdar Ortaç, Selim Erdoğan, Cem Kılıç, Saba Tümer, Aşkım Kapışmak, Sadi Celil Cengiz, Buket Dereoğlu, Deniz Oral, Arda Esen, Özgür Özgülgün, Kayhan Pinç, Emin Güvenç, Mete Gök, ve Yiğitcan Özyiğit gibi birbirinden ünlü isimler de yer alıyor. Bu özgün ve renkli kadro, komedinin dozunu yükselterek izleyicilere unutulmaz bir 95 dakika yaşatacak.

Editör: TUNAHAN ERTAN