"Konuşanlar 118. bölüm izle" programı, İstanbul'da çekilen bir komedi-eğlence programıdır. Programın sunucusu ve formatın sahibi Hasan Can Kaya'dır. Programın temel konsepti, konukların kendi yaşadıkları komik veya ilginç hikayeleri seyircilere anlatmaları üzerine kurulmuştur. Hasan Can Kaya 118.bölüm seyret.

Konuşanlar Nedir?

Programın işleyişi genellikle şu şekildedir: Konuklar sahneye çıkarak kendi yaşadıkları hikayeleri anlatırlar. Hasan Can Kaya, seyirciler arasından hikayeleri en iyi şekilde anlatanları seçerek onların isimlerini tahtaya yazar. Ardından programın ikinci bölümünde, konuklara farklı sorular sorulur. Katılımcılar bu sorulara ilginç, komik veya eğlenceli yanıtlar verirler. Seyircilerin reaksiyonlarına göre en çok beğenilen yanıtları veren yarışmacılar çarpı alırlar. Çarpısı en çok olan kişi o günün şampiyonu ilan edilir ve genellikle bir ödül kazanır, bu ödül bazen konser bileti gibi olabilir.

İşte aradığınız: Büşra Pekin ve Hasan Can Kaya Sevişme Sahnesi

"Konuşanlar" programı, başlangıçta YouTube'da yayın hayatına başlamış, daha sonra Exxen Dijital Yayın Platformu'na transfer olmuştur. Programın temel amacı eğlence ve komedi sunmak, izleyicilere gülme ve eğlenme fırsatı sunmaktır.

Konuşanlar 118. Bölüm

EXXEN'de yayınlanan bölümleri ile Türkiye gündeminden düşmeyen Konuşanlar, yeni bölümünü izleyicileri büyük bir sabırsızlıkla bekliyor. Konuşanlar 118. bölüm tanıtımı yayına girdi. Kahkaha seslerini arşa çıkaran Hasan Can Kaya yeni bölümü yayınladı. Kahkaha bombardımanı yaşandı.

Konuşanlar bilet nasıl alınır?

Konuşanlar Resmi web sitesi;
KONUŞANLAR BİLETLERİ SADECE MOBİLET’TE SATILMAKTADIR.
GERÇEK BİLET SATIŞI YAPAN BAŞKA BİR WEB SİTESİ, MOBİL UYGULAMA YA DA ŞAHIS YOKTUR.
SAHTEKARLIĞA VE DOLANDIRICILIĞA KARŞI DİKKATLİ OLUNUZ.

Editör: TUNAHAN ERTAN