Konuşanlar Programına bilet nasıl alınır? Hasan Can Kaya'nın programına bilet nasıl alınır? Güldükçe çoğalıyoruz mottosu ve “Konuşanlar” Talk Show’uyla orantısız mizahı arşa çıkaran Hasan Can Kaya, hepinizi yeni gösterisiyle Stand-up Party’sine davet ediyor! Konuşanlar Programına bilet nasıl alınır?

Konuşanlar programına bilet nasıl alınır? Konuşanlar programına bilet nereden alınır?
Konuşanlar programına bilet nasıl alınır? Konuşanlar programına bilet nereden alınır?

YouTube’da ‘Konuşanlar’ adındaki kanallında sergilediği performansıyla kısa süre içerisinde milyonlarca kişi tarafından tanınan Hasan Can Kaya, her bölümde güldürmeyi sürdürüyor. Ancak Hasan Can Kaya’nın Konuşanlar programına bilet almak pek kolay değil.

Her gidenin kahkaha tufanına tutulduğu Hasan Can Kaya’nın Konuşanlar programı için bilet fiyatları birçok kesim için çok makul karşılanıyor. Ortalama 1 saat kadar bir gösterinin sergilendiği Hasan Can Kaya’nın Konuşanlar programına bilet almak için Biletix internet sitesini kullanmanız gerekiyor. Konuşanlar Programına bilet nasıl alınır?

HASAN CAN KAYA KONUŞANLAR’A NASIL BİLET ALINIR?

Hasan Can Kaya’nın Konuşanlar programına seyirci olarak katılmak için Biletix’in https://www.biletix.com/anasayfa/TURKIYE/tr internet adresine giriş yapmanız gerekiyor. Sağ üst tarafta yer alan, ‘Etkinlik, sanatçı ya da mekan arayın’ kısmına ‘Hasan Can Kaya’ yazın.

Hasan Can Kaya’nın sunduğu Konuşanlar programı içni bir tarih belirtilmişse, oradan biletinizi online ödeme yöntemiyle alabilirsiniz.

Önemli not: Hasan Can Kaya’nın ‘Konuşanlar’ programına Biletix şubelerinden bilet almak biraz zor olabilir. Formatı çok tutulan Konuşanlar programı biletleri çıkar çıkmaz tükeniyor.

Ayrıca Hasan Can Kaya, stand up gösterileri de sergiliyor. Konuşanlar ile stand up gösterileri farklı. Bazı kullanıcılar, stand up gösterilerini ‘Konuşanlar’ programı zannederek, bilet alıyor. Özellikle buna dikkat edilmesi gerektiği belirtiliyor.  Konuşanlar Programına bilet nasıl alınır?

HASAN CAN KAYA KONUŞANLAR BİLET FİYATLARI NE KADAR?

Hasan Can Kaya’nın Konuşanlar programı için belirlenen bilet fiyatları değişiklik gösterebiliyor. Ancak ortalama 130 TL’den başlayıp, kategorisine göre 200 TL gibi bir rakama kadar ulaştığı görülüyor.

HASAN CAN KAYA’NIN KONUŞANLAR PROGRAMI NE ZAMAN?

Hasan Can Kaya’nın sunduğu Konuşanlar programının net bir tarihi bulunmuyor. Biletix’in sitesini ziyaret ederek, programla ilgili tarihleri öğrenebilirsiniz.

ETKİNLİKLE İLGİLİ BİLİNMESİ GEREKENLER

Konuşanlar programında 16 yaş sınırı bulunuyor. 16 yaşından küçükler programa alınmıyor.

Konuşanlar programının girişinde bilet kontrolü yapılıyor, bileti telefondan göstermek gerekiyor.

İzleyicilerin yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını dâhilinde alınan kurallara uyması gerekiyor.

Ünlü oyuncuya silahlı saldırı "3 yaralı Ünlü oyuncuya silahlı saldırı "3 yaralı

İzleyicilerin salona girerken mutlaka maske takması ve etkinlik boyunca maskelerini çıkarmamaları isteniyor.

Maske takma ile ilgili gereken hassasiyeti göstermeyenler uyarılıyor. Maske takmamakta ısrar edenler etkinlik alanı dışına çıkarılıyor.

Sosyal mesefe kurallarına uygun bir biçimde hazırlanan oturma düzeniyle etkinlik yapılıyor.

İzleyiciler bileti üzerinde yazan koltuk numarasına oturmalıdır.  Bu kurala riayet etmeyenler yer değişikliğinde ısrar eden izleyicilerin etkinlik alanı dışına alınacağı belirtiliyor. Konuşanlar Programına bilet nasıl alınır?

Etkinlik başlama saatinin ardından gelen veya etkinliğe gelmeyen müşterilere bilet iadesi yapılmıyor.

Satın alınan biletlerde iade, iptal ve değişiklik yapılmıyor.

HASAN CAN KAYA KİMDİR?

1989'da doğanüHasan Can Kaya,üçocukluk zamanlarında yaptığı komik şakalarla her zaman kesimin güldüğü bir isim oldu. Mesleğini de tiyatro veükomedyenlik alanında seçenüHasan Can Kaya, kendi yazdığı senaryo ve hikâyeleri film hâline dönüştürmek adına senaristlik de yaptı.

1 Kadın 1 Erkek dizisinin senaristliğini yapan Hasan Can Kaya, stand up gösterileri de yapıyor. İlk zamanlarında gösterilerine çok az insanın gittiği Hasan Can Kaya, son zamanlarda milyonlar tarafından takip edilmeye başlandı.

2020 yılı başı itibarıyla 'Konuşanlar' adındaki programıyla YouTube'da çok farklı bir format sunan Hasan Can Kaya'nın bu gösterileri, birçok kişi tarafından beğeniyle izleniyor. Konuşanlar Programına bilet nasıl alınır?

Konuşanlar programına bilet almak için tıklayın

Hasan Can Kaya bilet, Konuşanlar bilet, youtube konuşanlar bilet

Editör: TUNAHAN ERTAN