Konya Nöbetçi veteriner klinikleri ve iletişim bilgileri. Konya Veteriner Ultrason Kimdir? Petsinn olarak Veteriner Ultrason işlerinde uzman kadrosuyla ve kaliteli hizmet anlayışıyla Konya hizmet veren yüksek deney. Açık — veteriner klinikleri (Konya'dan): Adresleri, telefon numaraları, geri bildirimleri ile ayrıntılı bilgiler. 24 Saat açık veteriner kliniklerini bu sayfada bulabilirsiniz. Konya Selçuk Üniversitesi Veteriner Fakültesi Hayvan Hastanesi (Selçuklu, Konya). Konya Gece Açık Veteriner Klinikleri.

Konya Gece 7/24 Açık Veteriner Klinikleri
Konya Gece 7/24 Açık Veteriner Klinikleri

Konya Gece Açık Veteriner Klinikleri

  1. Dost Veteriner Kliniği Telefon:
  2. Kedi Veteriner Kliniği Telefon:
  3. Konya Hayvan Hastanesi Telefon:
  4. Kılıçarslan Veteriner Kliniği Telefon:
  5. Atlas Veteriner Kliniği Telefon:

Veteriner kliniği hayvanların hastalık tanı, tedavisi, bakımı ve beslenme gibi gerekli faaliyetlerin gerçekleştirildiği yerdir. Klinik danışma bölümünde hayvanlar hakkında bilgiler kaydedilir. … Herhangi bir sağlık sorunu ile karşılaşılması durumunda tedavi işlemlerine başlanılır.

Peki, veterineri nereyeüşikayetüedebilirsiniz? Şehrinizdeki veterineriüşikayetüetmek istediğinizde şehrinizdekiüVeterinerüHekimler Birliği Merkez Konseyi Başkanlığına dilekçe yazmanız gerekiyor. Yazdığınız dilekçe ileüveterinerühakkında soruşturma açılması talebinde bulunmuş oluyorsunuz.

Editör: TUNAHAN ERTAN