Kylie Jenner sosyal medyada dikkat çekti. Korse ile geçen hafta çektiği bir videosunu sosyal medyada paylaşan Kylie Jenner ablasına özendi. Ablası Kim Kardashian'a rakip ailesinden geldi.

Kim Kardashian'nın kardeşi Jenner ailenin en küçük kız kardeşi. Sosyal medyada ablası gibi pembe ve dantelli bir korseyle çektiği pozunu sosyal medyada hesabından paylaştı. Jenner'ın bu pozu tanıtımını yaptığı bir kozmetik koleksiyonunun çekim kamera arkasından olduğunu belirtti.

Kylie Jenner'ın ablası Kim Kardashian da geçen hafta belini çok ince gösteren bir korseyi denerken çekilen videosunu sosyal medyada paylaşmıştı. 39 yaşındaki Kardashian, dar elbiselerinin içine sığmasının sırrını açık eden bir video paylaştı Instagram sayfasında.Videoyu telefonunda bulduğunu belirten Kim Kardashian, görüntülerin geçen yıl Londra'da çekildiğini ekledi. Kardashian görüntülerde bir aynanın karşısında korsenin nasıl göründüğünü çeşitli açılardan inceliyor.

Met Gala gecesinde zayıf görünmesinin sırrı ne ?

Kim Kardashian, Met Gala gecesinde giydiği Thierry Mugler imzalı kıyafetin iç yüzünü ve görüntüsünün sırrını Instagram hesabında takipçilerine açıkladı. Elbisenin kusursuz bir görünümü için Kardashian, vücudunun üst kısmını kaplayan bir korse giydiğini söyledi.

Editör: TUNAHAN ERTAN