9 Haziran 2022 da Builder Simulator'ın yapımcısı ve yayıncısı Live Motion Games oyunu satışa çıkarıyor. Oyunun prömiyer versiyonu (PC için) oyuncuları inşaat dünyasına götürüyor. Oyuncular binaları tasarlaması, inşa etmesi ve iç mekanları bitirmesi gerekecek. Oyunun prömiyer fiyatı 19.99$ dır.

Oyun piyasaya sürüldüğünde, sekiz farklı mekanda oynanış imkanı sunacak. Her biri farklı, benzersiz bir manzara sahip. Oyuncu, hayalindeki evi Amerikan banliyölerinde mi, tropik bölgelerde mi yoksa kış manzarasında mı olacağına karar verebilir.

Her lokasyon, inşaat hedeflerinizi küçük, orta veya büyük bir parsel üzerinde geliştirmenize olanak tanır. Böylece istersen minik, şirin evler yada büyük apartmanlar oluşturabilirsin.

Geliştiriciler ayrıca çalışmalarınızı sergilemek için oyunculara fotoğraf modu hazırladı ve böylece eserlerinizi sosyal medyadada yayınlayabilirsiniz.

İç tasarımla oynamaktan mutlu olan ancak tüm evin inşaat süreci için sabrı olmayanlara ü"iç mekan modunu" takdir edeceklerdir. Bu mod’da eviniz otomatik olarak inşa edilecek ve bitirmeye hazır hale getirilecek. Böylece tuğla döşemeyi ve harç hazırlama aşamasını hızlıca geçebilirsin ve hemen duvarın rengini ve evin aksesurlarını seçmeye başlayabilirsin.

Oyuncu single player kampanya ve sandbox mod’a direkt ulaşabiliyor. Sandbox modu sayesinde herhangi bir sınırlama olmadan yaratıcılığınızı geliştirmenize olanak tanır. Oyunda her hangi bir bütçe endişesi olmadan çılgınca inşaatlar yapabilirsin. "Gökyüzü sizin sınırınız"!

Stüdyo, oyunu ek içerikle desteklemeyi planlıyor. Daha fazla geliştirme için yol haritası oyun çıkmadan önce yayınlanacaktır.

Live Motion Games S.A bu oyunun geliştiricisi ve yayıncısıdır.

Steam : https://store.steampowered.com/app/1120320/Builder_Simulator

Discord: https://discord.gg/Cc5XCcyc

Firma hakkında:

Live Motion Games S.A. Steam platformu için bilgisayar oyunları üretiyor. Şu an firma birçok oyun üzerinde çalışıyor. Firma 2017 yılnda kuruldu. Lider hissedar Varşova Menkul Kıymetler Borsası'nda işlem gören ve bilgisayar oyunların yayıncısı ve üreticisi olan PlayWay'dir. Firmanın amacı Steam platformu üzerindenü bütün dünya’ya oyunlar üretmek ve satmaktır.

Firma, Haziran 2021'den beri NewConnect'te (Polonya'daki Küçük Menkul Kıymetler Borsası olarak adlandırılır) kayıtlıdır.

Editör: TUNAHAN ERTAN