İ. Melih Gökçek yaptı yeniden yapacağını...

Cumhur İttifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Lider adayı Binali Yıldırım ile Millet İttifakı İstanbul adayı Ekrem İmamoğlu ortak yayında bir ortaya gelmiş ve soruları cevaplandırmıştı.

İsmail Küçükkaya'nın moderatörlüğünde bir ortaya gelen iki aday gündeme damga vuran açıklamalar yapmış, vaatlerini sıralamıştı.

Ortak canlı yayını yöneten gazeteci İsmail Küçükkaya'nın yayından evvel İmamoğlu ile buluştuğu savları ortaya atılmış, bu görüşme sonucunda hazırlanan soruların İmamoğlu'na verildiği sav edilmişti.

Gazeteci Nagehan Alçı, Habertürk TV'de yayınlanan bir programda, "Güvendiğim iki kaynaktan bildiri aldım. Ortak yayından bir-iki gün evvel Küçükkaya'nın İmamoğlu'yla buluşup karşılıklı olarak bu yayınla ilgili konuştuğu ve bunu da görenlerin olduğu argüman ediliyor" demişti. Alçı'nın kelamlarından sonra programa bağlanan İsmail Küçükkaya, iki partinin genel liderlerinin moderatör olarak ismini onaylamasının akabinde AK Parti Genel Lider yardımcısı Yetenekli Ünal ve CHP Küme Başkanvekili Engin Altay ile bir ortaya geldiğini, Ünal ve Altay'ın önerisi üzerine İmamoğlu ile yüz yüze ve Yıldırım ile telefonda görüştüğünü açıklamıştı.

Tüm bu gelişmelerin akabinde eski Ankara Büyükşehir Belediye Lideri İ. Melih Gökçek Twitter hesabından bir fotoğraf paylaştı ve "Napıyorlar?" diye sordu.

Fotoğrafta Ekrem İmamoğlu ile İsmail Küçükkaya'nın birlikte çalıştıkları görülüyor lakin...

Lakin İ. Melih Gökçek'in paylaştığı bu fotoğrafın 2018 yılından olduğu ortaya çıktı! 1. Beylikdüzü Belediye Başkanlığı sırasında çekilen fotoğrafı güya yeniymiş üzere servis eden İ. Melih Gökçek'e reaksiyonlar gecikmedi elbette...
2. 
3. 
4. 
5. 
6. 
7. 
8.  9.  İ. Melih Gökçek, reaksiyonların akabinde yeni bir paylaşım yaparak başları yaktı desek yeridir...
Editör: TUNAHAN ERTAN