Melis Özten (Mely Nutty) kimdir
Melis Özten (Mely Nutty) kimdir

Melis Özten, 20 Ocak 1998 tarihinde Bursa'da doğmuştur. Ailesi Esin ve Erkan Özten tarafından büyütülmüştür ve iki kardeşi Azra ve Erkan Mert vardır. Genç yaşına rağmen, sosyal medyada popüler bir isim olan Melis, Mely Nutty takma adıyla tanınmaktadır. Şimdi sizlere Melis Özten kimdir yaşı boyu kilosu burcu gibi bilgilerden bahsedeceğim.

Melis Özten Kimdir?

Melis Özten biyografi , Kilo problemi yaşayan Melis, sağlıklı yaşam paylaşımlarıyla Instagram hesabına başlamıştır. Kısa sürede, sağlıklı beslenme ve egzersiz konusunda paylaştığı içeriklerle binlerce takipçi kazanmıştır. Melis'in Instagram hesabı, seyahat videoları, günlük yaşam ve sağlıklı yaşam tüyoları gibi içeriklerle genişlemiş ve aktif bir takipçi kitlesine ulaşmıştır.

Melis Özten, başarılı bir YouTuber olarak da tanınmaktadır. Videolarında, takipçilerini seyahat ettiği yerlerde gezdirmekte, günlük yaşamındaki deneyimlerini paylaşmakta ve sağlıklı yaşam konuları hakkında faydalı bilgiler vermektedir. Yakın takipçileri tarafından sık taşındığı bilinen Melis, İstanbul'da yaşamaktadır. Eczacılık alanında eğitim aldığı için, asıl mesleği eczacılık olmakla birlikte, YouTube kariyerine odaklanmaktadır. Ayrıca, Melis'in bir hayali de bir gün kendi eczanesini açmaktır.

Melis Özten Boyu Kilosu

Melis Özten, 1.73 boyunda ve 53 kilodur. Oğlak burcudur. Şu an için bilinen bir ilişkisi yoktur ancak daha önce 6 yıl birliktelik yaşadığı Eray adında bir sevgilisi olduğu bilinmektedir.

Melis Özten, genç yaşına rağmen başarıları ve takipçi kitlesiyle öne çıkan bir isimdir. Kendi hayatındaki deneyimlerini ve bilgilerini paylaşarak, takipçilerinin hayatlarına pozitif etkilerde bulunmaya çalışmaktadır.

Editör: TUNAHAN ERTAN