Mohammed Alsaloussi kimdir? Kaç yaşında? Mesleği ne? Şeyma Subaşı ve sevgilisi Mohammed Alsaloussi ayrıldı. Şeyma Subaşı'ya evlilik teklif eden Mohammed Alsaloussi'nin Mısırlı zengin bir aileden geldiği iddia edilmiş ve bu konuda çeşitli iddialar ortaya atılmıştı. Mohammed Alsalaoussi'nin kimdir sorusunun cevabı haberimizde..

Mohammed Alsaloussi, kısa bir süre önce Şeyma Subaşı'ya romantik bir evlilik teklifi etmişti. Sosyal medyada en çok konuşulan çiftlerden biri olmayı başaran ikili kısa bir süre önce ayrıldı. Şeyma Subaşı, ayrılık nedenini "Bize kalsın" diyerek açıklamak istemedi.

Gülşen'in 30 dakikada kazandığı para dudak uçuklattı Gülşen'in 30 dakikada kazandığı para dudak uçuklattı
Mohammed Alsaloussi kimdir Kaç yaşında Mesleği ne
Mohammed Alsaloussi kimdir Kaç yaşında Mesleği ne

MOHAMMED ALSALOUSSI KİMDİR?

Muhammed Al Saloussi 36 yaşında. ABD'nin Florida eyaletindeki aile şirketi Alsaloussi Holding'te yöneticilik yapan Al Saloussi'nin adına kayıtlı 11 şirket bulunuyor.

2020'de yayınlanan 'En Zengin Araplar' listesinde 18'inci sırada yer alan Al Saloussi'nin yıllık geliri 1.2 milyar dolar olarak açıklandı.

Şeyma Subaşı Kimdir ?

Şeyma Subaşı, 1990 yılında İstanbul'da doğmuştur. Eğitimini İstanbul Aydın Üniversitesi Moda Tasarım Programı'nda tamamlamıştır. 16 yaşından beri modellik yapmaktadır.
2008 yılında Miss Turkey yarışmasına katılmış ancak derece elde edememiştir. 2008 yılında Var Mısın Yok Musun yarışmasına katılmış ve yapımcı Acun Ilıcalı ile ilişkileri başlamıştır.

Acun Ilıcalı'nın eşi Zeynep Ilıcalı'dan boşandıktan sonra sosyal medyada Şeyma Subaşı ile resimlerini paylaşmalarıyla gündemden düşmemektedirler.

Şeyma Subaşı'nın Ilıcalı'dan Melisa adında bir kızı vardır.

Şeyma Subaşı, 18 Eylül 2017 tarihinde Fransa'nın Marsilya şehrinde 250 kişinin katıldığı bir törenle Acun Ilıcalı ile evlendi. Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı çifti 26.11.2018 tarihinde anlaşmalı olarak boşandı.

Sizin için: Şeyma Subaşı artık nafaka alamayacak!

Editör: TUNAHAN ERTAN