Paket Taxi Maaşları 2022
Paket Taxi Maaşları 2022

Paket Taxi nedir artık bildiğinize göre başvurulara geçebilirsiniz. Paket Taxi iş ilanları sürekli olarak aktif desem yeridir. Firma lokasyonunu genişletebilmek için iş başvurularına açık oluyor. Paket Taxi ile çalışarak çok iyi maaş elde edebilirsiniz. Paket Taxi Maaşları ne kadar kazandırır.

En basit haliyle restoran, kafe ve marketlerin özel kuryeliğini yapan bir şirkettir. Sisteme kayıt olan firmalar; Paket Taxi ile anlaşarak hizmeti kararlaştırmakta ve ürünleri belirlenen fiyat üzerinden taşıttırmaktadır.

Paket Taxi ne kadar kazandırır?

Sipariş geldiğinde ise firmalara özel olarak sunulan uygulama sayesinde kurye çağırarak; sipariş en hızlı şekilde söz konusu adrese gönderilmektedir. Aynı zamanda müşteriler, iletilen takip kodu sayesinde siparişin nerede olduğunu takip edebilmektedir.

Paket Taxi’nin hakkımızda yer alan metne göre; firma kendini şu şekilde tanımlıyor;

Türkiye’de hizmet veren firmaların en büyük sorunu olan kurye sorununu çözmek için adım atan marka; motorların çalınma ya da gasp etme sorunun da önüne geçmiş. Bunun yanı sıra, işletmelerin asıl işlerine odaklanmalarını sağlayarak; lojistik görevini üstlendiklerini ifade ediyorlar.

Dediğim gibi son yıllarda artık online alışveriş çok fazla. Kuryesi olmadan hizmet veren işletme sayısı da yok denecek kadar az. İşletmeler için oldukça karlı bir uygulama. Eğer kendi kuryeniz yoksa ve bunun için uğraşmak istemiyorsanız, Paket Taxi ile anlaşabilirsiniz.

Paket Taxi Başvuru Şartları

Paket Taxi’nin çok fazla ilgi görmesi sebebiyle insanlar bu iş için inanılmaz bir şekilde yoğunluk oluşturarak başvuru yapıyorlar. Peki, Paket Taxi başvuru şartları nelerdir? Merak ediyorsanız işte sizler cevabı…

  • 2/A1 ehliyetine sahip olmak,
  • Esnek çalışma saatlerine uyabilmek,
  • Ekip faaliyetlerine uygun davranmak,
  • En az lise mezunu olmak,
  • Trafik kurallarına uyum sağlayabilmek ve yoğun trafiğe karşı sabredebilmek,
  • Araçlı kurye işinde deneyim sahibi olmak, deneyim olmasa bile iyi araç kullanımı oldukça önemlidir.

Paket Taxi’ye başvuru yaptığınızda kendinize ait bir motor olmasına gerek yoktur. Paket Taxi eğer sizi işe alırsa aylık kazancınızdan çok düşük miktarlarda kesim yaparak sizi motor sahibi yapabilir.

Paket Taxi Çalışma Saatleri

Eğer bugün Paket Taxi’ye başvuru yapar ve işe alınırsanız ortalama olarak 1 gün içerisinde 10 – 11 saat çalışmış olacaksınız. Haftada 1 gün izniniz vardır.

Paket Taxi Maaşları Ne Kadar?

Paket Taxi hakkında sizlere detaylı bir şekilde bilgilendirme sunmuş olduk. Şimdi birde Paket Taxi maaşları hakkında birkaç bilgi paylaşımında bulunalım.

Paket Taxi dahil nerede kuryelik yapıyorsanız yapın maaşınızı etkileyen bir çok faktör vardır. Yani bu tür işletmelerde sabit bir maaş beklentisine girmemelisiniz. Ne kadar çok çalışırsanız o kadar çok maaş almış olursunuz. Fakat Paket Taxi’de çalışarak kazanabileceğiniz ortalama maaş genelini sizlere aşağıda paylaştık.

  • 2022 yılı için geçerli olan Paket Taxi maaş ortalaması 7.000 – 8.000 TL’dir.
  • Paket başına ortalama olarak 7 – 8 TL ücret almış olursunuz.
  • Paket Taxi’nin size vereceği motor değil de siz kendiniz kendi motorunuzla kuryelik yaparsanız daha fazla kazanca sahip olabilirsiniz.
Editör: TUNAHAN ERTAN