Son dakika haberi: Koronavirüs önlemleri kapsamında hafta sonu boyunca uygulanacak sokağa çıkma kısıtlaması bu akşam saat 21.00'de başlayacak, Pazartesi sabahı saat 05.00'te sona erecek. 

Isparta elektriksiz kaldı, Vali görevden alındı Isparta elektriksiz kaldı, Vali görevden alındı

Kısıtlamaya birkaç saat kala İstanbul'da trafik yoğunluğu arttı. İBB'nin paylaştığı bilgilere nazaran kentte trafik yoğunluğu saat 16.40 itibariyle yüzde 65'e ulaştı. İSTANBUL TRAFİĞİNDE SON DURUM Datalar 16.45'teki trafik durumuna nazaran yazılmıştır: 15 Temmuz Şehitler Köprüsü Avrupa'dan Anadolu'ya geçiş yönünde 
yoğunluk Okmeydanı'ndan itibaren başlıyor. Öte yandan D-100 Okmeydanı-Darülaceze yanyolda sol şeritte araç arızası nedeniyle bir şerit trafiğe kapatıldı. 

Tekrar Avrupa-Anadolu tarafında E-5 epey ağır. Haliç Köprüsü çıkışı araçlar çok ağır ilerliyor. E-5'te Anadolu-Avrupa istikametinde yoğunluk Mecidiyeköy'den başlıyor, Küçükçekmece Gölü'ne kadar birtakım bölgelerde çok ağır olmak üzere devam ediyor. 

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nde de Avrupa'dan Anadolu'ya geçişte yoğunluk var. Mahmutbey ve Kağıthane kontakları da epey ağır. 

Anadolu Yakası'nda ise Avrasya çıkışında yoğunluk var. Kadıköy-Kartal istikameti de epeyce ağır. 

 


KAYNAK: DHA
Editör: TUNAHAN ERTAN