Spotify Türkiye'de yasaklandı! Türkiye'de önemli bir kullanıcı kitlesine sahip olan Dünyanın en büyük online müzik servisi Spotify yasaklanabilir. Rusya ve Ukrayna arasında geçen savaş sonrasında Spotify'ında kapanacağı konusunda söylemler ortaya çıktı. ü

Engellenebileceğini açıkladığı yayıncılar arasında en çok dikkat çeken Spotify oldu. Dünya genelinde aylık 286 milyon aktif kullanıcısı olan servisin toplamda 130 milyondan fazla Premium abonesi bulunuyor.

Spotify Türkiye'de yasaklandı
Spotify Türkiye'de yasaklandı

Spotify Nedir?

Dünyanın sevilerek ve en çok kullanılan uygulaması spotify'ın aktif kullanıcısı çok. Telefonlara özel olarak sunulan birçok uygulama bulunuyor. Her insan en güzel şarkılara kolayca ulaşmak isteyebiliyor. Spotfiy şarkıların tamamını içerisinde barındıran bir uygulamadır. Kişiler telefonlarına Spofity uygulamasını yükleyerek istediği her şarkıyı kolayca dinleyebiliyor.

üÖzellikle yeni çıkan şarkılara kolayca ulaşım sağlanabiliyor. Kullanıcılara özel liste imkanı da sağlayarak, herkesin sevdiği şarkıları liste yapmasına imkan sağlıyor. Kullanıcılar istediği her şarkıyı listesine ekleyerek kendilerine özel bir şarkı listesi hazırlayabiliyor ve kolayca dinleyebiliyor.

Dünya basını ve gazeteleri Cumhuriyet'i işte böyle yazdı... Dünya basını ve gazeteleri Cumhuriyet'i işte böyle yazdı...

Sizin için: Spotify 2020 özetine nasıl bakılır? Spotify en çok dinlediğim şarkılar listesi nerede?

Editör: TUNAHAN ERTAN