Steam FPS Sayacı, göstergesi, ölçer nasıl aktif edilir? Bütün severler için favori şekline gelen CS GO oyunu, oldukça heyecanlı ve macera dolu anları oyunculara yaşatabiliyor. Online olarak oynanabilen ve birinci şahıs bir nişancı oyunu olan CS GO oyununda daima iyi bir FPS alınması gerekiyor. Çünkü iyi FPS ile oyun çok daha canlı ve dinamik bir şekilde oynanabiliyor. FPS’nin ne durumda olduğunu görebilmek içinse oyun severlerin CS GO FPS göstergesi açma işlemini gerçekleştirmesi gerekiyor. Oldukça kolay olan bu cs go fps göstergesi açma işlemi için yalnızca belli başlı birtakım adımların izlenmesi gerekiyor.

Steam FPS Sayacı, göstergesi, ölçer nasıl aktif edilir? PubG, CSGo fps sayacı açma yöntemi. İlk olarak Steam’e giriş yapıyoruz. Daha sonra Steam içerisinde yer alan “Ayarlar” menüsüne giriş sağlıyoruz. Açılan Ayarlar menüsünden pencerenin sol tarafında yer alan “Oyun İçi” bölümüne tıklıyoruz. Oyun için bölümü açıldıktan sonra karşımıza çıkan sayfadan FPS sayacı menüsüne tıklıyoruz ve son olarak oyun içerisinde FPS değerinin nerede gözükmesi gerektiğini ayarlıyor ve tamam deyip kaydediyoruz. En iyi Oyun Nickleri yazımız tam sizin için merak etmiyor musun?

Steam FPS Sayacı
Steam FPS Sayacı
  • Steam’i açıyoruz.
  • Ayarlar’a giriyoruz.
  • Oyun İçi menüsüne giriyoruz.
  • Oyun içi FPS sayacı seçeneğine tıklıyoruz.
  • Sayacı nerde görmek istiyorsanız onu seçiyorsunuz.Sağ alt veya üst ve sol alt veya üst gibi seçenekler mevcuttur.Dilediğinizi seçerek aktif edebilirsiniz.

FPS ideal değeri ne kadar olmalı

CS GO oyununda ideal FPS değerleri ortalama olarak 60 ve 100 arası seviyelerde olmalıdır. Bu nispeten oyunu ideal ve memnun edici bir şekilde oynamaya olanak sağlar. Eğer 100 üzerinde bir FPS alınırsa o zaman her bakımdan çok daha harika bir performans elde edilebilir.

Editör: TUNAHAN ERTAN