TECO İstanbul’da Tanıtıldı. TECO Türkiye’de ilk defa 05.03.2022 tarihinde İstanbul Shangri-La otelde tanıtıldı. TECO merakla beklenen blockchain ekosistemini büyük bir toplantı ile tanıtarak uluslarası yolculuğuna başladı.
İçerisinde TDEX, TeFi, DeFi, Dvote, Merkeziyetsiz Cüzdan, Madencilik Havuzu gibi birçok özelliği olan uygulama kullanıcılara güven ve kolaylık sağlıyor.
TECO,Tdex(merkeziyetsiz işlem sistemi) TEFİ ve U PO( merkeziyetli finans) Dvote( merkeziyetsiz zincirdeki yönetim sistemi) Turbo POS+DPOS mining(madencilik) sistemi, blockchain oyunu vb birçok hizmet sistemini kapsayan ayrıca ETH,HECO,BSC zincirlerindeki varlıkların depolanması,transferi,işlemleri vb uygulamaları destekleyen blockchain dağıtılmış özerk(bağımsız) ağ sistemidir.

TECO İstanbul’da Tanıtıldı
TECO İstanbul’da Tanıtıldı

Tek bir noktodan blockchain hizmet platformu oluşturmaya kendini adayan TECO, 2021 yılında formüle edilen küresel kalkınma stratejisini 2022 yılında romantik,dost canlısı, uygar ve modern Türkiye’ye gelerek 3 Mart’ta İstanbul’un Shangri La otelinde “TECO İLE TANIŞ, GELECEĞİ KEŞFET” temalı etkinliği ile gerçekleştirdi.
Etkinlikte Türkiye, Çin, İran, Dubai, Kıbrıs vb. çeşitli ülkelerden bulunan toplum temsilcileri ve binlerce kişiden oluşan canlı yayın katılımcıları TECO ekosisteminin kalkınma deneyimlerine ve gelecekteki kalkınma planlarına tanık olup tartıştılar. İstanbul konferansı TECO’nun gelişiminde bir dönüm noktası olacaktır. TECO yaratıcıları , herkesin değer ve ortak zenginlik misyonuna sahip olmasını sağlamak için bir kez daha deneyecektir.

TECO İstanbul’da Tanıtıldı
TECO İstanbul’da Tanıtıldı
Editör: TUNAHAN ERTAN