Tuba Kılıç kimdir
Tuba Kılıç kimdir

Tuba Kılıç kimdir? Nereli? Kaç yaşında?

Tuba Kılıç kimdir, boyu, kilosu, nereli, kaç yaşında , evli mi, biyografisi, yaşı. Yeni Güne Merhaba Tuba Kılıç kimdir? Tuba Kılıç eşi kimdir? Nereli ve kaç yaşında? Psikolog Tuba Kılıç hakkında merak edilen tüm detaylar biyografi bölümümüzde sizlerle.

Tuba Kılıç hayatı ve biyografisi

Türk Psikolog, sunucu, yapımcı ve spiker Tuba Kılıç biyografi 1984 yılında başkent Ankara’da dünyaya geldi. Çocukluk dönemleri ve eğitimini Ankara’da tamamladı. Ankara Atakent İlköğretim okulunda eğitimine başlayan Tuba Kılıç, 2001 yılında Ankara Tevfik İleri İmam Hatip Lisesi’ni başarı ile tamamladı.

Üniversite hayatı ve eğitimi daha çok ülke dışında geçti. 2005 yılında Londra LSI yabancı dil kursunda Genel İngilizce eğitimi aldı. Bu eğitim 200 yılının sonlarında tamamlandı. Daha sonra 2007 ile 2008 seneleri arasında İngiltere Newcastle College ‘Foundation Degree’da eğitim aldı. Bu süreci daha sonra Northumbria University Psychology Foundation Programı takip etti. Northumbria University Psychology (Psikoloji) bölümünde üniversite eğitimine başlayan Tuba Kılıç 2012 yılında üniversiteden mezun oldu. Ancak denklik sorunu bulundu. 2010 yılında Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı denklik belgesini aldı.

Sinir problemlerini, agresiflik ve duygu durum bozukluğu ilacı Ativan Nedir sizin için seçtik.

2016 yılında Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi sosyoloji bölümünde tezli yüksek lisans programına katıldı. 2018 yılında Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesinde tez danışmanı oldu. 2010 yılında da Northumbria University’de koçluk yaptı. Daha sonra İngiltere’de Byker Primary School’da stajyer psikolog olarak görev aldı ve asistanlık yaptı. 2014 yılında İLO International Aile Danışmanlığı A.Ş bünyesinde Psikolog ve Aile Danışmanı olarak çalıştı. Zihinsel ve bedensel engelli, otizmli, asperger sendromu çocuklar ve ailelerine danışmanlık yaptı.

2012 yılında İngiltere’de General Hospital Hadrian Mental Clinic Servisi’nde, Şizofren, Alzheimer ve Major depresyonu olup, ‘Clozapine’ enjeksiyon tedavisi gören hastalar için asistanlık ve stajyerlik yaptı. Televizyon ekranları ile tanışması da uzun sürmedi. 2014 yılında TRT Diyanet’te, “Ev Hali” adlı psikoloji programının yapımcılığını ve sunuculuğunu yaptı. 2018 yılında TRT Diyanet ekranlarında Psikolog Beyhan Budak ile “Bİ’Nebze” adlı psikoloji programını sundu. Tuba Kılıç TRT Diyanet televizyonunda sabah kuşağında “Güne Merhaba” isimli programı sundu.

Meşhur psikiyatri ilacı her derde deva SEROQUEL ilaç nedir sizin için seçtik.

Tuba Kılıç boyu, kilosu, burcu, yaşı?

Tuba Kılıç boyu 1.68 cm, kilosu 55 kg, burcu doğum tarihi bilinmediği için yoktur?

Psikolog Tuba Kılıç eşi kimdir? Psikolog Tuba Kılıç kiminle evli? Çocuğu var mı?

Ekranların sevilen yüzü Psikolog Tuba Kılıç eşi Şair, Söz Yazarı ve aynı zamanda Sunucu-Yazar Mustafa Cihat Kılıç’tır.

Tuba Kılıç instagram hesabı

Tuba Kılıç instagram hesabı içinütıklayın.

Tuba Kılıç hangi kanallarda çalıştı?

Tuba Kılıç görev aldığı TV kanalları ve sunduğu programlar aşağıda yer almaktadır.

  • 2019 – TRT Diyanet Bİ’Nebze TV programı
  • 2018 – 2019 TRT Diyanet Güne Merhaba TV Programı
  • 2014 – TRT Diyanet Ev Hali TV Programı
Editör: TUNAHAN ERTAN