Binlerce dizi ve sinema içeriğiyle izleyicilerin en sevdiği televizyon platformu TV+, yeni yıla abonelerini sevindirecek ikram çekilişleriyle giriyor. TV+ Mesken müşterileri ortasında yapılacak çekilişle 5 şahsa Arçelik Smart TV ikram edilecek. 31 Ocak 2021 tarihine kadar üst paket satın alan yeni TV+ Mesken kullanıcıları (TV+ Aile, TV+ Ekstra, TV+ Ek Spor, TV+ Ek Cümbüş ve Meskende TV+ Ek Full Paketi) ve üst pakete geçen giriş paketi üyeleri, otomatik olarak çekilişe katılamaya hak kazanacak. Mevcut üst paket kullanıcıları ise www.tvplus.com.tr adresindeki müracaat formunu doldurarak çekilişe katılabilecekler.

Taşınabilir TV+ Fiyatlı Giriş ve Fiyatlı Premium pakete sahip taşınabilir kullanıcıları ile kampanya müddetince Fiyatlı Giriş yahut Premium Taşınabilir aboneliği satın alan bireyler ise 21 Aralık 2020-31 Ocak 2021 tarihleri ortasında çekilişe katılabilecekler. İştirakçiler www.tvplus.com.tr web adresinde yer alan kampanya sayfasındaki formu doldurarak 1 çekiliş hakkı kazanacak. 10 Şubat 2021 tarihinde yapılacak çekilişle iştirakçiler ortasından seçilecek 6 şahsa Samsung S20 cep telefonu ikram edilecek.

TV+ yeni dizi ve sinemalarıyla seyircinin tercihi olacak

TV+’a Aralık ayında eklenen diziler ortasında 2020 Canneseries en düzgün dizi mükafatını alan Partisan, Britanya-İrlanda periyodu hata televizyonu draması ‘Miss Scarlet and the Duke’ ve dört çocuklu yalnız bir bayanın yaşadığı paranormal olayları husus alan ‘The Enfield Haunting’ yer alıyor. Ocak 2021 itibariyle birçok yeni içeriğin yüklenecek olmasıyla birlikte 31 Aralık yılbaşı günü ‘The Sister’, ‘Picnic at Hanging Rock’, ‘Apple Tree Yards’ ve ‘The Young Pope’ üzere güçlü diziler de platformda yerlerini alacak.

Bu ay Christopher Nolan’ın 2020 üretimi sineması ‘Tenet’, Darin Scott direktörlüğündeki bilim kurgu endişe sineması ‘Deep Blue Sea 2’, hem gerçek hem de hayal dünyasındaki canavarları alt etmeye çalışan genç bir kızın öyküsünü anlatan ‘I Kill Giants’ ile Türk üretimi ‘Sibel’, platformun yeni sinemaları ortasında yer alıyor.

Çocuklar için platformun yeni animasyonları ise; Türkiye’de izlenme rekoru kıran çizgi dizilerden ‘Oscar Oasis’, maceracı bir koalanın hayatını husus alan ‘Blinky Bill’ ve Avustralya-İtalyan animasyon televizyon dizisi ‘Berry Bees’. Ocak ayı itibariyle çocuk programlarına Paw Petrol, Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles ve SpongeBob SquarePants üzere birçok güçlü içerik platforma eklenmiş olacak.

Editör: TUNAHAN ERTAN