Valorant Mobile Nasıl İndirilir? Valorant Mobile Nasıl İndirilir?

Çıktığı günden beri oldukça fazla bir şekilde oynanan Valorant, gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. Son zamanlarda çoğu oyuncunun karşılaştığı hatalardan biri de oyunda sıradayken devre dışı kalma sorunu. Bu hata ile çoğu oyuncu karşılaşmış ve çözümü henüz bilinmiyor, bu yazımızda sizlere Valorant sıra devre dışı hatası çözümü göstereceğiz.

Valorant Sıra Devre Dışı Hatası Çözümü

Valorant Sıra Devre Dışı Hatası Çözümü

Bu hata ile ilgili Riot Games henüz kesin bir açıklama veya sorun çözümü yayınlamadı. Büyük ihtimal bu hatanın kaynağıüo sırada oyuna gelen güncellemeden dolayıdır, oyuna yeni bir güncelleme geldiği zaman sunucuların çoğu kapatılır ve güncellemenin ardından geri açılır bu yüzden de çoğu kişi oyuna girmeye çalıştığında sıra devre dışı hatası alır.

Oyuna giriş yapıp bu hatayı aldığınız zamandan bir süre sonra tekrar girmeyi deneyin eğer halen sorun devam ediyorsaüRiot Games‘eüdestek biletiüaçabilirsiniz onlar size en kısa sürede hatanın çözümünü bulmaya çalışacaktır.

Valorant Nedir?

Valorant (VALORANT olarak stilize edilmiştir), Riot Games tarafından geliştirilen, oynaması ücretsiz bir çok oyunculu birinci şahıs nişancı video oyunudur. Riot Games’in bu tarzda geliştirdiği ilk oyundur. Oyun ilk olarak Ekim 2019’da Project A kod adıyla duyuruldu. Microsoft Windows için 2020 yazında piyasaya sürülmesi beklenmektedir ve 7 Nisan 2020’de kapalı beta olarak yayınlandı. Riot Games 23 Mayıs 2020’de yaptığı açıklamada oyunun kapalı beta hali 28 Mayıs’ta sona ermiştir ve oyunun tam sürümü 2 Haziran tarihinde oynamaya açılmıştır.

Valorant Sıra Devre Dışı – Dereceli Ne Zaman Açılır?

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi sistem geliştirmeleri ve güncellemelerin ardından herhangi bir haksız rekabet gerçekleşmemesi için dereceli yani ranked ve rekabete dayalı olarak da adlandıracağımız bu modlar devre dışı bırakılır ki, ranklarda haksız bir yükselme veya düşme durumları yaşanmasın. Şu anda da Valorant oyuncuları tam olarak bu hata ile karşılaşmakta ve dereceli maçların ne zaman tekrardan oynanabilir hale geleceğini merak etmektedirler.üValorant’tan herhangi bir açıklama yapılmamasından dolayı şu anda ne zaman rekabete dayalı maç oynanabileceği bilinmemektedir. Şu anda sizlerde, bizlerde sadece herhangi bir açıklamanın gelmesini ya da oyun modunun tekrardan oynanabilmesini beklemeliyiz.

Editör: TUNAHAN ERTAN