Vodafone Redbox Fiyatları
Vodafone Redbox Fiyatları

Vodafone Redbox Fiyatları – Vodafone Vınn Fiyatları;üüKaliteli internet hizmeti sunan Vodafone yeniliklerine her gün bir yenisini daha ekliyor. Günümüzün yeni nesil internet teknolojisi olan Vodafone Vınn fiyatları ve Vodafone Redbox fiyatları ne kadar? bu yazımızda sizin için araştırdık. Eskiden kablosuz ve taşınabilir internet için kullandığımız Vınn’lar artık yerlerini taşınabilir ev internetine dönüşmeye başladı.

Vodafone Taşınabilir İnternet

Vodafone’un yeni nesil ev interneti hizmeti olan Vodafone RedBox ile kablosuz ev interneti alarak, herhangi bir altyapı veya port bekleme deriniz kalmıyor. Vodafone Redbox ile istediğiniz her an ve 4.5G’nin kapsama alanı olan her yerde 4.5G hızında ev interneti sizin oluyor. Bizler de sizin için Vodafone Redbox Fiyatlarını araştırarak Vodafone Taşınabilir İnternet – Vodafone Vınn Fiyatlarını bir araya getirdik.

Neden Vodafone Redbox?

Vodafone’un yeni nesil ev interneti olan Vodafone Redbox ile 4.5G şebekesinin olduğu her yerde “Altyapı – Port – Fiber” derdiniz olmadan ve zaman kaybetmeden internete kavuşabilirsiniz. Kablosuz 4.5G teknolojisi sayesinde evinizde fiber altyapınız olmasa dahi 4.5G hızında internete kavuşabilirsiniz. Ayrıca bunlar için herhangi bir data kablosuna gerek kalmadan sadece cihazınızı prize takarak Vodafone Redbox sayesinde evde kablosuz interneti ister balkonda, ister odada, isterseniz de terasınızda kullanabilirsiniz. Eğer taşınabilir internetinizi istediğiniz her yere taşımak ( örneğin seyahat ve tatil gibi ) isterseniz, tarifenize ek ayda 30 TL ödeyerek priz olan her yerde kullanabilirsiniz.

Vodafone taşınabilir internet ile 4.5G hızında interneti, ister bahçede, ister balkonda, ister arka odada hatta isterseniz yazlıkta, tatilde ve memlekette; kısacası bir prizin olduğu her yerde keyfini çıkarabilirsiniz. Bunun için herhangi bi data kablosuna da ihtiyacınız yok! Buradaki paketlerden birisini alarak Vodafone TV hoş geldin paketini 24 ay boyunca ücretsiz olarak sahip olacaksınız!

Vodafone Redbox Fiyatları Ne Kadar?

Vodafone taşınabilir interneti satın aldıktan sonra oldukça hızlı ve ücretsiz olan yerinde kurulum hizmeti sayesinde yeni nesil taşınabilir ev interneti kapınıza kadar geliyor. Üstelik eğer farklı bir internet operatörü kullanıyorsanız ancak henüz taahhüt süreniz dolmadıysa, taahhüt cayma bedelinizin 500 TL’ye kadar olan kısmı da Vodafone tarafından karşılanıyor. Şimdi de eskiden Vodafone vınn fiyatları olarak araştırdığımız ancak yeni nesil taşınabilir ev interneti olan Vodafone Redbox fiyatlarına beraber bakalım:

  • Redbox 150:üVodafone’un bu paketi ileü150 GB kotasıüolan taşınabilir internet için,ü24 ay taahhütünüzüüzerineüilk 12 ay boyunca 129,90 TL, ikinci 12 ayda ise 149,90 TLüödeyeceksiniz.
  • Redbox 300:üVodafone taşınabilir internet paketlerinden Redbox 300 paketini seçerseniz,ü300 GB kotalıüinterneteü24 ay taahhüt verereküsahip olmak içinüilk 12 ay boyunca 189,90 TL, ikinci 12 ayda ise 209,90 TLüödemeniz gerekiyor.
  • Redbox 400: Vodafone Redbox 400 paketi ile 400 GB kotası olan internet paketini, 24 ay kalma sözünüz üzerine ilk 12 ay boyunca 239,90 TL, ikinci 12 ayda ise 259,90 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Vodafone Redbox Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vodafone Redbox tarifelerinden birisini seçtiniz ve kullanmaya karar verdikten sonra “Vodafone Redbox başvurusu nasıl yapılıyor?” gelin online başvuru işlemleri içinüizlemeniz gereken adımlara beraber bakalım:

  1. Google arama motoruna “Vodafone Evde Redbox Başvuru” yazarak Vodafone’un resmi web sitesini gidin.
  2. Açılacak olan sayfada yer alan “Hemen Başvur” butonuna tıklayın.
  3. Butona tıkladıktan sonra sizi 4 adımdan oluşan başvuru sayfasına yönlendiriyor.
  4. Buradaki ilk adımda, ekranda görünen alana ( başında sıfır olmadan ) “cep telefonu numaranızı” girin ve altta görünen “Onay Kodu Gönder” butonuna tıklayın. Sonrasında, cep telefonunuza gelecek olan “4 haneli doğrulama kodu”nu ekrana girin ve aşağıdaki “Onayla ve devam et” butonuna basın.
  5. Sizi ikinci adıma yönlendiriyor. Burada ise Vodafone taşınabilir interneti kullanmak istediğiniz adresteki 4.5G altyapısının olup olmadığı sorgulanacak. Bunun için sayfa üzerinde istenen il, ilçe, mahalle, cadde/sokak, bina ve daire numara gibi “adres bilgilerinizi” girin ve aşağıda aktif olacak olan “Tarifeleri Göster” butonuna tıklayın.
  6. Sonrasında sizi üçüncü adıma yönlendiriyor. Bu adımda ise size uygun olarak seçtiğiniz Vodafone Redbox tariflerinden istediğinizin altında bulunan “Seç”übutonuna basın ve devam edin.
  7. Ardından sizi son adım olan kişisel bilgileri gireceğiniz ekrana yönlendiriyor. Bu adımda ise TC kimlik numarası, ad, soyad, doğum tarihi, e-posta adresiniz ve faturanızı nasıl almak istediğinize dair “bilgileri doldurduktan sonra” aşağıdaki “Başvuruyu Tamamla” butonuna tıklayın ve başvuru işlemlerinizi tamamlayın.

Bu başvuruyu, isterseniz de Vodafone satış noktalarından veya Vodafone müşteri hizmetleri numarasını arayarak da yapabilirsiniz. Ayrıca, RedBox başvurunuzun onaylanmasından itibaren, 2 gün içerisinde evde internet hizmetine kavuşmanız hedefleniyor. Bu nedenle de Redbox başvurunuz onaylandıktan sonra kurulum için Vodafone hizmet ekibi sizin için bir kurulum randevusu veriyor. Teknik ekip tarafından 2 gün içinde, Vodafone’dan kaynaklanan bir sorun çıkarak kurulum aşamasında gecikme yaşarsanız, bu gecikme günü kadar faturanıza para iadesi yapılıyor.

Editör: TUNAHAN ERTAN