Türkiye’nin son zamanlarda harikalar yaratan teknoloji şirketlerinden biri konumunda olan Wero Tech, hem sağlık hem de temizlik alanında sunduğu çözümlerle adından söz ettiriyor. Robot süpürgeden akıllı kondisyon bisikletine kadar geniş ürün yelpazesiyle hizmet veren firma, 4 yıla kadar garanti desteği ile de kullanıcılarını memnun ediyor.

Teknolojik çözümler hayatın her alanına sirayet etmiş durumdayken her geçen gün yeni bir ürün gündelik hayatı kolaylaştırmayı sürdürüyor. Bu yenilikler arasında öne çıkan ürünlerden biri ise akıllı kondisyon bisikleti. Zinde bir yaşamın olmazsa olmazlarından olan spor, ihmal edilmeden düzenli olarak yapılması gereken aktiviteler arasında yer alıyor. Peki spor için dışarı çıkmaya veya salonlara gidecek vakti bulamayanlar bu durumda ne yapmalı?

İşte tam da bu konuya yönelik bir çözüm sunan Wero Tech, yakın zamanda üretip piyasaya sürdüğü yapay zekâ destekli kondisyon bisikleti ile birlikte spor salonlarını evlere taşımayı amaçlıyor. Soğuklarda veya aşırı sıcaklarda dışarıda koşmaktansa evlerde kolaylıkla spor yapabilme imkânı tanıyan bisiklet, kolay kurulumu ve kullanımıyla beraber herkesin ilgisini çekiyor.

Kondisyon Bisikletini Kendiniz Yönetin

Son teknolojiyle donatılmış olan kondisyon bisikleti, tamamen akıllı şekilde tasarlanmış durumda. Zorluk seviyesi ayarlarını tek bir tuş ile ekranına basarak yönetebileceğiniz ürün, desteklenmiş yapay zekasıyla birlikte kişisel oluşturulan antrenmanlara da kolaylıkla uyum sağlıyor. Biyometrik ölçülerinizi sisteme girdikten sonra buna uygun çeşitli öneriler de sunan bisiklet, direnç seviyelerini de otomatik olarak ayarlıyor. Böylelikle yapacağınız spordan alabileceğiniz verimi maksimum kapasiteye ulaştıran teknolojinin son harikası akıllı kondisyon bisikleti, limitleri zorlayabilmeniz için büyük imkânlar tanıyor.

Sahip olduğu yapay zekası ile birlikte sporlar için üretilmiş olan birçok ünlü uygulama ile eşzamanlı olarak çalışabilen kondisyon bisikletinin kendi özel aplikasyonu da kullanılabiliyor. Böylelikle yapılan sporların takibini daha rahat ve kontrollü şekilde gerçekleştiren kullanıcılar da kaç kalori yaktıklarını kolaylıkla hesaplayabiliyor. Spor salonlarına yüklü miktarlarda para harcamak yerine kendi evlerinde diledikleri gibi antrenmanlarını yapabilen kullanıcılar aylık ücret ödemeden istedikleri şekilde sporlarını yapabiliyor. Video Coaching yöntemleriyle birlikte sertifikalı eğitmenler eşliğinde yağlarını yakabilen kullanıcılar aynı zamanda dayanıklılık ve güç antrenmanlarını da gerçekleştirebiliyor. Bütün bunları Wero APP isimli uygulama üzerinden yapabilen kullanıcılara yalnızca akıllı kondisyon bisikletini alarak spor yapmak kalıyor.

Sporu da Eğlenceyi de Aynı Anda Yaşayın!

Wero Tech tarafından üretilen akıllı kondisyon bisikleti, özel tasarıma sahip olup tablet ve telefonların rahatça yerleştirilebilmesi için uygun bir hazneye sahiptir. Bu hazneye akıllı cihazlarını yerleştirebilen kullanıcılar sporlarını yaparken aynı zamanda film seyretme veya müzik dinleme gibi olanaklara sahip oluyor. Böylelikle evinizde spor yaparken farklı dünyalara giriş yapabilme şansı tanıyan akıllı kondisyon bisikleti, kilo yakmanız için gerekli motivasyonu bünyesinde sunuyor. Yapay zeka destekli olmasından ötürü VR gözlükler ile birlikte macera dolu anlar yaşayabileceğiniz bu akıllı bisiklet, spor yapmanız için gerekli olan tüm ilhamları bir arada kullanıcılarına vadediyor.

4 yıl garantili olarak satışa sunulan ürün, aynı zamanda müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğunun bir göstergesi olarak 60 gün içerisinde iade imkanı da tanıyor. 81 ilin tümünde servis hizmeti sunduğu için ürün ile ilgili yaşanan teknik aksaklıklar en kısa sürede çözüme kavuşuyor. Bluetooth bağlantı girişli kondisyon bisikleti, akıllı motor direnci ile desteklenmiş durumda. Ayarlanabilir selesi, 35 kilogramlık ağırlığı, LED Nixie Tube ekranı ve 120 kiloya kadar taşıma kapasiteli bisiklet, evlerinizin veya ofislerinizin en güzel köşesinde olmayı hak ediyor.

Dikey El Süpürgesi ile Temizlikte Son Noktayı Wero Tech Koyuyor

Her geçen gün ürün portföyüne yenisini ekleyen Wero Tech’ten devrim niteliğinde bir yenilik de temizliği kapsıyor. Wz serisi dikey el süpürgesi ile birlikte temizliğin artık zevke dönüşeceği ürün, akıllı teknolojiyle donatılmış olup birbirinden farklı yenilikle kullanıcılara sunuluyor. Saç ve tüy dolanmalarını engelleyebilen özel başlığıyla beraber temizlenmesi en zor köşeleri bile tertemiz yapan süpürge, aynı zamanda paspaslama özelliğine de sahip. Evcil hayvan besleyenler için adeta bir kurtarıcı niteliğinde. Çünkü sahip olduğu aparatıyla birlikte evcil hayvanlardan sıkça dökülen tüyleri tek tuşla temizleyen akıllı dikey süpürge LCD ekranıyla tamamen kolay bir kullanım özelliği sunuyor.

Yüksek emiş gücü ve enerji tasarruflu olmasıyla ev bütçesine de katkıda bulunan dikey süpürge, geniş toz haznelerini tek seferde kolaylıkla hallediyor. Ahşap, seramik veya halı fark etmeksizin her türlü zeminde kullanılabilen ürün, duvara monte edilebilen aparatıyla birlikte geliyor. Üzerinde bulunan ve hareket edebilen toz haznesi sayesinde yalnızca tek tuşla içerisindeki atıkları dökebilmeye olanak sunuyor. Aynı zamanda 400 ml’lik elektronik kontrollü su tankına da sahip olan süpürge, böylelikle paspas yapma olanağı da tanıyor. 2’si 1 arada başlığının üzerinde bulunan LED ışıklarıyla birlikte güneş ışığının görmediği yerleri bile kolaylıkla temizleme imkânı sunuyor. Üstelik değiştirilebilir bataryası sayesinde temizliğe ara vermeden devam edebilme özelliğine sahip olan dikey el süpürgesi, ev hanımlarının gözdesi olacak kıvamdaki teknolojisiyle göz dolduruyor.

Editör: TUNAHAN ERTAN