WhatsApp Aero, WhatsApp'ın çeşitli sınırlamalarını ortadan kaldıran popüler bir uygulamadır. WhatsApp Aero APK, birçok kullanıcının beğenerek kullandığı ve tavsiye ettiği mobil bir uygulama olarak öne çıkmaktadır. Dolayısıyla bu uygulama, sunduğu çeşitli özelliklerle dikkat çekmektedir. Whatsapp AERO nedir, indir gibi bilgiler yazımızda.

Whatsapp Aero Nedir?

WhatsApp Aero, WhatsApp uygulamasında bulunmayan çeşitli işlevleri kullanıcılara sunan bir modlanmış anlık mesajlaşma uygulaması. Yani temelde WhatsApp'ın altyapısını kullanmasına rağmen, özelleştirilmiş özelliklerle donatıldı. Wp Aero APK'nın en güncel sürümünü web sitemizden kolay ve hızlı bir şekilde indirebilirsiniz.

WhatsApp Aero Özellikleri

  • Okundu (Mavi Tik) ve İletildi (İki Tik) Bildirimlerini Kapatma
  • Çevrimiçi Bilgisini Gizleme
  • Yazıyor.. ve Kaydediyor.. Bilgilerini Gizleme
  • Otomatik Mesaj Yanıtlayıcı ile Belirli Mesajlara Otomatik Yanıtlar Gönderme
  • Mesaj Zamanlayıcı ile Belirlenmiş Tarihte ve Saatte Otomatik Mesaj Gönderme
  • Karşı Taraf Gönderdiği Mesajları Silse Bile Sizden Silinmez
  • Gelen Medya Gizleme Özelliği
  • Widget Desteği
  • Kullanıcı Odaklı Arayüz Tasarımı
  • Kişiselleştirilebilir Tema Desteği

Whatsapp AERO indir

Aero Whatsapp, kullanıcıların beğenisini kazanan gizlilik özellikleri sunan bir uygulamadır. Örneğin, karşı tarafın mesajınızı aldığını ve hatta okuduğunuzu görmesini engelleyebilirsiniz, böylece sadece tek bir tik görünür. Ancak gizlilik özellikleri sadece bununla sınırlı değildir; çevrim içi durumunuzu da gizlemeniz gerekir Aero Whatsapp 2023, bu gereksinime yönelik destek sunmaktadır. Ayrıca, mesaj yazarken veya ses kaydederken çıkan bildirimlerin görünmesini engelleyebilirsiniz.

Aero Wp APK, başlangıçta gizlilik odaklı olmasına rağmen, aslında gizlilikle sınırlı değildir. Örneğin, belirli mesajlara veya kişilere otomatik yanıt verebilir ve çevrim dışı olduğunuzda bile bu mesajlara yanıt verilmesini sağlamaktadır. Ayrıca, mesaj zamanlayıcı ile belirli bir mesajı, kişiyi ve zamanı önceden seçerek planlayabilirsiniz, böylece istediğiniz tarihte ve kişiye mesajınızın iletileceğinden emin olabilirsiniz.

WhatsApp Aero Son Sürüm Hangisi?

WhatsApp Aero sürekli olarak gelişen bir uygulama olarak zaman zaman çeşitli yazılım güncellemeleri sunabiliyor ve kullanıcılar,üWhatsApp Aero son sürüm hangisi?üsorusunu sıkça soruyor. Whatsapp Aero'nun son güncel sürümü v9.41'dir.

WhatsApp Aero Nasıl İndirilir?

WhatsApp Aero indirmek için bu sayfanın yukarısında bulunanüWhatsApp Aero APK 2023üİndir butonuna basarak devam edebilirsiniz. Ardından uygulamanın kurulum dosyası cihazınıza indirilecek ve bunun kurulumunu tamamlamanız gerekecek.

Editör: TUNAHAN ERTAN