Yankı Ayhan Kimdir? Kaç Yaşında
Yankı Ayhan Kimdir? Kaç Yaşında

Yankı Ayhan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Yankı Ayhan’dan söz edeceğiz.

Yankı Ayhan Kimdir?

  • Oyuncu.

2000 yılında Ankara’da dünyaya gelen Yankı Ayhan, oyuncu olarak bilinmektedir. Oyunculuk eğitimlerini İngiltere, Amerika ve Hollanda’da tamamlayan Yankı Ayhan, bu zamana kadar çeşitli projelerde rol almıştır. Yankı Ayhan ayrıca Mükemmel Eşleşme dizisinde de rol almıştır. Genç oyuncu Yankı Ayhan, söz konusu dizide Berke karakterine hayat vermiştir. Yankı Ayhan ayrıca İngilizce ve Fransızca bilmektedir.

Rol Aldığı Film ve Diziler

  • Mükemmel Eşleşme (Berke, TV Dizisi 2022)
  • Kronik (Kerem, Kısa Film 2022)
  • Quiet Valley (Yancy, Kısa Film 2022)

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Yankı Ayhan, oyunculuk faaliyetlerine hali hazırda devam etmektedir. Başarılı oyuncu Yankı Ayhan hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Editör: TUNAHAN ERTAN