11. Cumhurbaşkanı Abullah Gül ve eşi Hayrunnisa Gül, yenilenen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimi için oyunu Beykoz Şehit İsmail Kefal İlkokulu'nda kullandı. Oy kullanma sürecinin akabinde açıklama yapan Gül, 'İnşallah her şey hoş olur' dedi.

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, eşi Hayrünnisa Gül ile oyunu kullanmak için Beykoz Şehit İsmail Kefal İlkokulu'na geldi. Sandık görevlilerine muvaffakiyetler dileyen Abdullah Gül, "1138" numaralı sandıkta oyunu kullandı.

Gül'ün eşi Hayrünnisa Gülde birebir sandığa oy attı.
'Hayırlı sonuçlar neyse Türkiye için, memleket için o olsun'

Oy kullanma sürecinden sonra gazetecilere açıklamalarda bulunan Gül, vatandaşlık misyonlarını yerine getirdiklerini belirterek şöyle devam etti:

"Oyumuzu attık, iyi sonuçlar neyse Türkiye için, memleket için o olsun. Bundan sonra önümüzde unun bir 4-4,5 yıllık bir periyot var. İnşallah her şey memleket için hoş olur, güzel olur. Memleket için insanların beklentileri var onlar karşılanır. Önümüzde bir seçimin olmaması Türkiye için bir avantaj. Ümit ederim memleketimizin muhtaçlıklarının karşılandığı bir periyot başlar. Tekrar güzel olsun."

Editör: TUNAHAN ERTAN