Steam Geleneksel Yaz İndirimi başladı. 24 Haziran ile 8 Temmuz arasında sürecek olan 2021 Steam Yaz İndirimleri, oyunculara popüler oyunlarda da fırsatlar sunuyor. Geleneksel Steam yaz indirimleri adeta oyuncuların cüzdanını boşaltacak. Zira, oyuncular tüm yıl satın almayı hayal ettikleri oyunlara kavuşmanın mutluluğunu yaşıyorlar. 2021 Steam Yaz İndirimleri kapsamında öne çıkan fırsatlar

Steam yaz indirimiyle birlikte çok güzel fırsatlar sunuyor. Bu büyük kapsamlı indirim ise biz oyuncuları mutlu ediyor. Bu kapsamda fiyatı düşen harika ve öne çıkan oyunları sizin için bir liste haline getirdik.

1 – Playerunknown’s Battlegrounds (PUBG)

Oynarken zevk alacağınız harika bir oyun. İster arkadaşlarınızla ister tek başınıza eğlenmek istiyorsanız Playerunknown’s Battlegrounds gerçekten harika bir seçenek.

Normal Fiyat: 87,00 TL
İndirimli Fiyat: 43,50 TL
PUBG’yi satın almak için buraya tıklayın.
2 – Devour
Son zamanlarda çok popüler olan bu oyun size ve arkadaşlarınıza gerilim dolu ama zevkli anlar yaşatacak. Bu harika oyunun birde sloganı var Daha fazla harita, daha fazla korku. Normal Fiyat: 10,50 TL
İndirimli Fiyat: 8,40 TL
Devour’u satın almak için buraya tıklayın.
3 – Raft

Okyanusun ortasında kaldığınız tek başınıza veya arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz harika bir oyun. Unutmayın tek tehlike okyanus da kalmanız değil sizi yemek isteyen onlarca köpek balığı var.

Normal Fiyat: 31,00 TL
İndirimli Fiyat: 20,77 TL
Raft’ı satın almak için buraya tıklayın. 4 – Rust

Bu oyunda en büyük amaç hayatta kalmak. Açlık, susuzluk ve soğuk gibi engellerin üstesinden gelmeniz gerekiyor. Hayatta kalmak için elinizden ne geliyorsa yapmalısınız.

Normal Fiyat: 127,00 TL
İndirimli Fiyat: 63,50 TL
Rust’ı satın almak için buraya tıklayın. 5 – Dying Light

Dünya artık zombilere ait yapacağınız tek şey ise hayatta kalmak. Zombileri durdurmanız ve size verilen görevleri yapmanız lazım. Yakın zamanda 2.oyunu çıkacak olsa bile Dying Light hala çok popüler bir oyun.

Normal Fiyat: 59,99 TL
İndirimli Fiyat: 20,39 TL
Dying Light’ı satın almak için tıklayın. 6 – Grand Theft Auto 5 (GTA 5)

Anlatmaya gerek olduğunu düşünmüyorum çünkü hepiniz GTA serisini biliyorsunuz. Efsanevi GTA serisinin son oyunu olan GTA 5 hem hikaye modu hem de online modu ile oynayan herkesin gönlünde taht kurdu.

Normal Fiyat: 169 TL
İndirimli Fiyat: 77,33 TL
GTA 5’i satın almak için buraya tıklayın. 7 – The Witcher 3

Bir canavar avcısı karakteri yönetiyorsunuz. Siz çocukluktan itibaren eğitilen, insanüstü beceriler, güç ve refleksler kazananmış bir karaktersiniz.

Normal Fiyat: 59,99 TL
İndirimli Fiyat: 11,99 TL
Witcher 3’ü satın almak için buraya tıklayın. 8 – Mortal Kombat 11

En iyi dövüş oyunu hangisi derseniz Mortal Kombat serisi derim. 11.oyunuyla hikaye modunu geliştiren harika bir oyun. Tabi isterseniz arkadaşlarınız ile de oynayabilirsiniz.

Normal Fiyat: 102,00 TL
İndirimli Fiyat: 51,00 TL
Mortal Kombat 11’i satın almak için buraya tıklayın.
Editör: TUNAHAN ERTAN