ankara ucuz pavyon
ankara ucuz pavyon

Ankara'da ucuza pavyon arıyorsanız sizlere doğru adresi vermekten çekinmeyeceğiz. Çünkü herkes bütçesine göre yiyip içmek istiyor. Ucuz kons servisi yapan ankara ucuz pavyon sizlerin hizmetinde. Ankara'ya ilk kez gelenlerin aklında ise “Ankara'da gece hayatı, ankara pavyonları, ankara pavyon isimleri, ankarada pavyonlar nerede diye aratmanızdan anlamıştım zaten. Gece kulüpleri, Ankara oyun havaları, türkü barlar, halay barlar, karaoke merkezleri, pavyon ve gazinolar başlıca Ankara gece mekanları.

Ankara Pavyon

Ankara pavyon geceleri, diye sizde merak ediyorsanız mutlaka malikanemize sizleri de bekleriz. Ankara deyince akla gece hayatı olarak pavyon gelse de gezilmesi görülmesi gereken bir sürü mekan var. Daha önceki bir haberimizde Ankara'da pavyona dönüştürülen eve baskın haberini okumuştuk. Az sonra sizlere ankara poavyon fiyatları konusuna değineceğiz.

Ankara pavyon geceleri

Ankara'da pavyona gitmeyen genç yoktur. ankara pavyon geceleri deyince akla 06 pavyon gelmektedir. Bu pavyona mutlaka gitmenizi tavsiye ederiz. Sizler de eğlenmek istiyorsunuz biliyorum. Merak ediyorsunuz nasıl bir eğlence mekanı olduğunu ancak şunu unutmayın ki alkol dostunuz değildir. O tür mekanlarda alkol olacağından alkol tüketiminizi azaltmalısınız. Bana bir cümle söyle diyeceksiniz bunu da biliyorum.

Ankara pavyon isimleri

Ankara'da oğuz yılmaz'ın sahne aldığı pavyon. diğer pavyonlar gibi geçirme usulü olmayıp fiyatlar oldukça makuldür ve hiç bir restaurantta görülemeyecek derecede iyi bir servis vardır. 

  • 06 pavyon Ankara
  • Kristal Eğlence Merkezi
  • Manilya Night Club
  • Evdost Pavyon
  • Gazino Denizkızı
  • IZABEL Night Club
  • Bebek şhow gazinosu pavyon
  • Miami Night Club
  • Reyna Show

Ankara Pavyon Fiyatları

Ankara ilinde pavyon fiyatları oldukça pahalıdır. Çünkü pavyonu ile ünlenmiş bir şehrin ne yazık ki pavyonları sanıldığından çok daha pahalıdır. Ancak siz yine de gözünüzü karartmayın çünkü ucuza pavyonlar da mevcut. Oraya gittiğinizde pavyon hesabı ile karşılaşabilirsiniz. Çünkü adamına göre muamele yaparlar dikkatli olmanızı tavsiye ederim. Ortalama bir kişi sarhoş olup mekandan çıkacaksa en az 1000 TL hesap bırakmalıdır. Eğer paranız yoksa gitmenizi tavsiye etmem. Gidin 50 TL'ye portakal suyu için daha faydalı.